Zobacz pojedynczy post Gra wieloosobowa przez bt lub wifi. z działu: Poszukiwania
Stare 04-07-2009, 13:53  
knittos knittos jest nieaktywny

Awatar knittos

Siła reputacji: 0 knittos is on a distinguished road

Witam,
od razu przepraszam moderatorów za to, że umieszczam to pytanie tutaj, a nie w dziale pytań. Rzadko kto tam zagląda.
Wydaje mi się jednak, że ten temat w tym miejscu może w jakiś sposób uzupełnić dział gier o informacje z których będą mogli korzystać inni forumowicze. Pozdrawiam

Sprawa jest prosta, moja żona dołączyła do grona posiadaczy 5800xm. I teraz mając dwa takie same telefony z potencjałem, chcielibyśmy pograć czasem w coś razem.
Stąd moje pytanie prośba:
Czy moglibyście podać mi tytuły gier w których można grać przez bt lub wifi w trybie dwu- lub wieloosobowym. Ale bez korzystania z internetu.
Wystarczą same tytuły.
Oczywiście chodzi o działające gry pod s60v5 [img]{SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif[/img]

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Piszę tego posta po sprawdzeniu funkcji szukaj w google i tutaj na forum. Niestety nie znalazłem interesujących mnie odpowiedzi.

White Raven powinienem Cię przykładnie opieprzyć, a temat bez niczego skasować... Nie przeczytałeś regulaminu... Nie przeczytałeś nawet działów porządnie i jeszcze twierdzisz, że na pytania nikt tu nie odpowiada... Bez przeszkód można by wnioskować zgodnie z regulaminem o warna... Jeszcze jednen taki post... I już żadne "przeprosiny" nie pomogą... Temat przenoszę do odpowiedniego działu... Gdzie elokwentne osoby (o ile nie poraził ich poziom tego posta) odpowiedzą Ci na nurtujące Cię pytanie...

A Ty zapoznaj się z regulaminem i poszczególnymi działami, w których jest kilkaset odpowiedzi dziennie...