Zobacz pojedynczy post Najlepsze gry na naszą 5800, według Was. z działu: Poszukiwania
Stare 02-08-2009, 01:15  
vannity vannity jest nieaktywny

Awatar vannity

Siła reputacji: 0 vannity is on a distinguished road

Witam,

Jako nowy posiadacz Nokii 5800, chciałbym się dowiedzieć które gry zostały bardzo dobrze wykonane na nasz telefon, ponieważ nie chcę ściągać plików java, ponieważ są to starocie.
Myślałem o grach które są sygnowane specjalnie na N5800, jakiś bilard, piłeczki, strategia coś w co bardzo miło się gra. ( bardzo podoba mi się Bounce ) =]

I jeszcze jakie aplikacje zainstalować? Które najbardziej preferujecie? Przeglądam to forum w dziale, od 2 dni ale jakoś tak nie mogę znaleźć nic dla siebie ; - (
Co polecacie? Nie za bardzo jestem zainteresowany aplikacji głownie pod internet. Raczej takie to trybu offline , chociaż prosiłbym też o dobrą wersję GG.

Oraz znacie jakaś stronę, gdzie można pobrać filmy już skonwertowane, z napisami pl, lub z normalnymi filmami z lektorem.

I chciałbym jeszcze wiedzieć jakie filmy można wgrywać na telefon? Tylko w .avi i .mp4? czy może być też jakieś inne rozszerzenie?

P.S Jeśli podacie jakieś fajne gry, moglibyście napisać jak to będzie trzeba zrobić z tymi certyfikatami? Podobno teraz można to robić od razu ma jakiejś stronce, która uploaduje aplikację do internetu, po wpisaniu IMEI, ściąga się ją już wraz z certyfikatem. Jeśli kręcę, proszę o wyjaśnienie, to mój pierwszy telefon z Symbianem, i mało się orientuję. Czytałem ten poradnik na waszym forum , ale nie mogę tego zrozumieć. Kiedyś dojdę do perfekcji..

Temat przeczytany prawei 30 razy i żadnych odpowiedzi, proszę pomóżcie! ; - )