Zobacz pojedynczy post Coś nie tak z nokią!! z działu: Pytania i Problemy z Symbianem
Stare 29-09-2009, 20:47  
hetman hetman jest nieaktywny

Awatar hetman

Siła reputacji: 11 hetman is on a distinguished road

Witam, więc może zaczne od poczatku

Jestem szczesliwym posiadaczem nokii 5800 od 4 miesiecy i nie miałem wiekszych z nia problemów ale do czasu jakis miesiac temu zauważyłem że jak właczam zieloną słuchawke i sa u góry te skróty do połączeń nieodebranych odebranych (wiecie o co chodzi?!)tak samo było ze skrótami w bluetoothie np. do urzadzen powiazanych i tak samo w kontaktach nie można wejsc w skrót- grupy

Dobra jeszcze to przebolałem ale ze 3 dni temu nagle ikonki skrótów które miałem na ekranie głownym szlag trafił nie było ich widac a jak przeciskałem na ich miejsce nic sie nie działa(to nie wina żadnego motywu bo sprawdzałem)dobra ale potem było jeszcze gorzej bo przestały działac kontaktu na ekranie głownym i telefon!!
Co gorsza jak wciskam zieloną słuchawke nic sie nie dzieje nie właczaja sie wybrane numery ani gdy przetrzymam nie właczają sie polecenia głosowe!!
Ale przycisk napewno działa, gdyż jak mam właczone menu i przycisne zielona słuchawke otwiera mi sie "telefon"

No i co ja mam zrobic???A jeszcze spróbowałem zmienic temat ekranu głownego i nic ale gdy ustawiłem pasek kontaktów to zaczeły działac kontakty i telefon ale to tylko tyle a ja chce skróty!! I wszystko działające jak należy

Czy ktos może mi pomóc??posypią sie "+"

Z góry dziekuje ]

Pozdro