Zobacz pojedynczy post Coś nie tak z nokią!! z działu: Pytania i Problemy z Symbianem
Stare 22-10-2009, 18:07  
hetman hetman jest nieaktywny

Awatar hetman

Siła reputacji: 11 hetman is on a distinguished road

No dobra ale mi sie zdaje ze to jest nie problem z tym ze ja przerwałem prace karty pamieci tylko wogole nokii albo jakis aplikacji Moi dwaj kolesie tez maje te nokie maje je tak ok. 2 tygodni jeden a drugi 3 no i poinstalowali troche appsów no i co stało im sie dokladnie to samo co mI!! Skróty z ekranu głoownego szlag trafił a ikonki telefon i kontakty nie działaja chyba ze tylko w temacie pasek kontaktów i koniec telefon sie wiesza u mnie jeszcze bardziej wogole dzieją sie jakies dziwne rzeczy jakby to nie mój telefon.
Moze to jakas aplikacja rozwalila ale jak zrobie hard reset to skad mam wiedziec czy potem jak znowu zaczne instalowac apssy czy sytuacja sie nie powtórzy i co dziwniejsze że prawie wszystko dziala ale jak się ustawi temat ekranu głownego:pasek kontaktów ale jak już skrót lub pusty ekran głowny no to lipa z czym to może byc zwiazane. O co tu chodzi nie tylko ja mam z tym problem.
A i jeszcze czesto mi sie zdaża ze tak poprostu sam z siebie nic nie robie a on mi wywal Brak dostepu do wybranej pamieci(po czym nie czyta karty pamieci potem tylko wyjme karte i wloze i wszystko znowu smiga) ale nigdy tak sie nie stalo podczas operowania na karcie pamieci tylko tak sam z siebie telefon głupieje!!!

prosze o pomoc z góry dzieki

pozdro :|