Zobacz pojedynczy post [5800] Droid Legacy ..:Update 14.06.2011:.. z działu: Zmodyfikowane Firmware dla Symbian^1
Stare 12-06-2011, 19:31  
alexlysy69 alexlysy69 jest nieaktywny
Spirit Of 69

Awatar alexlysy69

Telefon: Huawei P6 CM11 , LG G3 5.0 root
System: andek 4.4.4 i Lolipop 5.0
Sieć: Plus
Ostrzeżenia: 0/1 (1)
Siła reputacji: 9 alexlysy69 is on a distinguished road

a wiec tak od czego zacząć. Jako ze to moja pierwsza przygoda z softem od pana bojara muszę napisać coś więcej. Mialem okazje testować ten soft i porównać z wgr 33 precious 4 i jest bardzo dobrze a nawet powiem super. Nie wiem czemu się wszyscy tak czepiają kolegi skoro naprawdę robi dobra robotę (proszę nie szukać tu podtekstów) miałem okazje testować softy rożne i od każdego kucharza i stwierdzam ze to naprawdę soft który może się podobać bardzo ładne efekty przejścia szybkość i stabilność bardzo dobra bateria trzyma narazie 2 dni po 2 flash-ach i zabawie z tel synchronizacje działają tv out tez wszystko dopieszczone intuicyjny rozkład menu mnie bardzo przypadł do gustu ram na bardzo wysokim poziomie ikonki bardzo ładne motywy dla kazdego cos milego (midnight silver rules) przejście z landscape do portrait piękne naprawdę polecam tego softa z czystym sumieniem
ps a dioda świeci podczas ładowania ale mnie to akurat nie przeszkadza pozdrawiam
ps 2 własnie bawiłem się mapami łapie mi fixa nawet w domu bez internetu

Ostatnio edytowane przez alexlysy69 ; 12-06-2011 o 19:44