Zobacz pojedynczy post Rangi na forum z działu: Wszystko co powinieneś wiedzieć o Centrum-Mobile
Stare 09-05-2012, 15:25  
HashCode HashCode jest nieaktywny
 
Awatar HashCode
 
Dołączył: Feb 2011
Skąd: Centrum-Mobile.pl
Posty: 239
Telefon: SE Xperia Neo V|LG Swift 4x HD
System: Android
Sieć: Plus|Play
Siła reputacji: 10 HashCode is on a distinguished road


Administrator - Główna ranga na forum. Posiadają ją osoby zarządzające forum. Nadzoruje pracę wszystkich moderatorów.


Moderator Globalny / Super Moderator - Druga ranga po administratorze. Osoby które się nią legitymują pilnują porządku na forum oraz zarządzają pracą moderatorów.


Moderator - Moderatorzy pilnują porządku na forum. W razie potrzeby mogą karać użytkowników za łamanie regulaminu.


Mistrz - Osoby posiadające rangę osiągnęły mistrzostwo w dziedzinie GSM poprzez pomoc innym użytkownikom forum oraz znajomość dziedziny GSM od podszewki. Posiadając tą rangę otrzymujesz dostęp do specjalnego działu widocznego tylko dla tej rangi oraz ekipy forum. Oprócz tego, Twoja skrzynka na prywatne wiadomości zostaje powiększona do 150 wiadomości oraz możesz ustawić dla swojego profilu awatar o rozmiarach: 160x160. Dodatkowo może odrzucać żądania potwierdzenia przeczytania PW, logować się jako "Ukryty", używać własnego tytułu, wgrywać obrazki profilowe, widzieć użytkowników zalogowanych jako "Ukryty".
Wymagania: 1000 postów


Ekspert - Specjalna ranga dla osób udzielających się na forum. Posiadając tą rangę otrzymujesz dostęp do specjalnego działu widocznego tylko dla tej rangi oraz ekipy forum. Oprócz tego, Twoja skrzynka na prywatne wiadomości zostaje powiększona do 100 wiadomości oraz możesz ustawić dla swojego profilu awatar o rozmiarach: 160x160. Dodatkowo może odrzucać żądania potwierdzenia przeczytania PW, logować się jako "Ukryty", używać własnego tytułu, wgrywać obrazki profilowe.
Wymagania: 500 postów


Specjalista - Specjalna ranga dla osób udzielających się na forum. Osoby posiadające tą rangę mają powiększoną skrzynkę na prywatne wiadomości do 80 wiadomości oraz mogą ustawić dla swojego profilu awatar o rozmiarach: 140x140. Dodatkowo może odrzucać żądania potwierdzenia przeczytania PW.
Wymagania: 300 postów


Tester - Specjalna ranga dla osób udzielających się na forum. Osoby posiadające tą rangę mają powiększoną skrzynkę na prywatne wiadomości do 60 wiadomości oraz mogą ustawić dla swojego profilu awatar o rozmiarach: 120x120.
Wymagania: 200 postów


Fan - Specjalna ranga dla osób udzielających się na forum. Osoby posiadające tą rangę mają powiększoną skrzynkę na prywatne wiadomości do 40 wiadomości oraz mogą ustawić dla swojego profilu awatar o rozmiarach: 100x100.
Od tej rangi wzwyż użytkownik może ustawić sygnaturę dla swojego konta.
Wymagania: 100 postów


VIP - Ranga przyznawana osobom które szczególnie pomogły forum w rozwoju / promocji lub w inny znaczący sposób. Osoby z tą rangą wyróżniają się na forum kolorem, mają powiększoną skrzynkę do 80 wiadomości i są w stanie ustawić dla swojego profilu awatar o rozmiarach: 160x160.
Ma możliwość ustawienia sygnatury dla konta bez konieczności posiadania 100 postów na koncie.


Sponsor - Ranga przyznawana jest dożywotnio osobom które wspomogły forum finansowo. Osoby z tą rangą wyróżniają się na forum kolorem, mają powiększoną skrzynkę do 80 wiadomości i są w stanie ustawić dla swojego profilu awatar o rozmiarach: 160x160.
Ma możliwość ustawienia sygnatury dla konta bez konieczności posiadania 100 postów na koncie.


Kobieta - Ranga przyznawana kobietom na forum. Uprawnienia takie same jak zwykły użytkownik. Prośbę o rangę należy składać w tym temacie:
Kod:
Treść widoczna tylko dla użytkowników Centrum-Mobile.pl. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby uzyskać pełen dostęp do forum


Użytkownik - Ranga nadawana każdemu użytkownikowi po rejestracji. Ranga ta nie pozwala na ustawienie dla swojego profilu sygnatury, ma miejsce tylko na 20 wiadomości oraz może ustawić dla swojego konta awatar o rozmiarach 80x80.