Zobacz pojedynczy post [S^1] Zmian wyglądu symbiana na WP7. z działu: Aplikacje dla Symbian^1
Stare 03-06-2012, 19:14  
NokiaUser NokiaUser jest nieaktywny
Nie zadzieraj z zielonym

Awatar NokiaUser

Telefon: LG G4 H815
System: Marshmallow 6.0
Sieć: Orange
Siła reputacji: 10 NokiaUser is on a distinguished road

Witam.
Dziś przedstawię jak zmienić swój interfejs z symbiana na WP7
UWAGA:Zmiany dotyczą tylko wyglądu czyli nie będziesz mógł np. instalować aplikacji przeznaczonych na WP7 na telefonie z symbianem(dla niekumatych)
Będziemy potrzebować:
-WPemu (najlepiej najnowszą wersję 2.2.5)
-Metro Calculator(Jest za darmo na Ovi Store)
-DayHand Input(sama aplikacja)
-DayHand Input WP7 Skin(to temat do aplikacji)
-Temat WP7 tu już takich jest dużo choćby na zedge(nie reklama)
Instrukcja:
-WPemu,Dayhand,Metro Calculator i wybrany temat to wszystko zwykłe aplikacje.Wystarczy zainstalować.Z tematem do Dayhand sprawa się komplikuje.
Pliki wrzucamy:
Portrait
złamane: C:\Data\dayhandinput\TouchSkin
niezłamane: C:\dayhandinput\TouchSkin
Landscape
złamane: C:\Data\dayhandinput\TouchSkinW
niezłamane: C:\dayhandinput\TouchSkinW
Zakazuję tego kopiować bez mojej zgody na inne fora !Przesiedziałem naprawdę dużo czasu szukając tego wszystkiego,i mam nadzieję ,że to się komuś przyda!!
Proszę o wyrozumiałość to moja pierwsza poważniejsza wstawka.
Screeny:
Kod:
Treść widoczna tylko dla użytkowników Centrum-Mobile.pl. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby uzyskać pełen dostęp do forum

Linki:
WPemu 2.25 .(Tu jest kilka mirrorów)
Kod:
Treść widoczna tylko dla użytkowników Centrum-Mobile.pl. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby uzyskać pełen dostęp do forum
[/center][/code]
Temat WP7(polecam ten)
Kod:
[/center][/code]
Metro Calculator
Kod:
[/center][/code]
Dayhand
Kod:
[/center][/code]
Dayhand temat WP7
Kod:
[/center][/code]
KTask(z poziomu WPemu nie mamy dostępu do np.latarki do tego potrzebujemy KTaska.W KTasku możemy dodać skróty)
Kod:
[/center][/code]
Uwaga! Kolor WPemu można zmienić w programie.
Podziękowania dla RecoL bez niego bym w ogóle nie doszedł do tej klawiatury.

Ostatnio edytowane przez NokiaUser ; 17-06-2012 o 10:48