Zobacz pojedynczy post Nokia i Deadmau5 ponownie rozświetlą Londyn? z działu: Nowości ze świata gsm
Stare 21-11-2012, 16:17  
Potok666 Potok666 jest nieaktywny
Windows Phone 8

Awatar Potok666

Telefon: Nokia Lumia 920
System: Brak
Sieć: Play
Siła reputacji: 11 Potok666 is on a distinguished road

Około rok temu odbyła się premiera pierwszego smartfona Nokii z systemem Windows Phone. Tym samym Nokia dołączyła do grona producentów oferujących smartfony z systemem mobilnym Microsoftu. Szczerze mówiąc, dopiero wtedy zwróciłem uwagę na system giganta z Redmond. A wszystko przez to, że byłem akurat w Londynie.

Odbyła się tam największa akcja outdoorowa, jaką miałem okazję zobaczyć na żywo – Nokia Lumia LIVE. Nokia, wraz z Deadmau5 rozpaliła Londyn świetną projekcją 4D. Aby to zobaczyć, zebrały się tłumy ludzi, wielu z nich było już w posiadaniu Lumii 800 i na pewno wielu właśnie tam zdecydowało o tym, jaki będzie ich kolejny smartfon, wśród nich znalazłem się ja – kilka dni później zakupiłem błękitną Lumię 800.

W dniu wczorajszym brytyjski oddział Nokii opublikował na portalu YouTube wideo, które jest zapowiedzią kolejnego wydarzenia w którym będzie uczestniczył Deadmau5. „Coś ekscytującego się zbliża” – wygląda na to, że szykuje się kolejna duża promocja linii smartfonów Lumia. Szczegóły nie są znane. Została podana jedynie data - 28.11.12, czyli dokładnie rok po wydarzeniu o którym wspomniałem wyżej. Wideo można zobaczyć poniżej:

Na koniec dodam, że Polska też nie ma się czego wstydzić jeśli chodzi o premierę Lumii 800. Może podobny event zostanie zorganizowany w tym roku? Jeśli tak, to miejmy nadzieje, że tym razem nie będzie takiego mrozu jak rok temu (-16 stopni). Poniżej nagranie z premiery Lumii 800 w Polsce:

Źródło:
windows-phone.pl