Centrum-Mobile.pl - Forum i support Nokia,Symbian,Android,iPhone,Samsung,Sony Ericsson,Windows Phone

Wróć   Centrum-Mobile.pl - Forum i support Nokia,Symbian,Android,iPhone,Samsung,Sony Ericsson,Windows Phone > Systemy > iPhone > Aplikacje dla iPhone

 
 
        
  


 
Narzędzia wątku
Stare 17-08-2012, 13:38  
asik3 asik3 jest nieaktywny
 
Awatar asik3
 
Dołączył: Oct 2011
Posty: 8
Siła reputacji: 0 asik3 is on a distinguished road

Czy przeglądając anglojęzyczne strony internetowe chciałbyś móc dotknąć każde nieznane słówko, żeby zobaczyć jego tłumaczenie, posłuchać wymowy oraz zapisać do późniejszego powtórzenia? Wszystko to stało się możliwe za sprawą Lingoal – nowej aplikacji do nauki angielskiego na urządzenia z systemem iOS (iPhone, iPad, iPod Touch), której twórcą jest firma Brainglass.

LINGOAL - przeglądarka internetowa do nauki angielskiego

Lingoal to przeglądarka internetowa, którą wyposażono w zaawansowane funkcje do nauki angielskiego. Korzystanie z Lingoal rozpoczyna się od wyboru poziomu angielskiego, na jakim naszym zdaniem jesteśmy. Następnie możemy kliknąć na któryś z linków prowadzących na strony WWW, które zasugerowali inni użytkownicy na tym samym poziomie nauki angielskiego. Możemy też samodzielnie wpisać dowolny adres anglojęzycznej strony WWW i zacząć na niej naukę.

„Proces nauki rozpoczyna się natychmiast. Podczas czytania można dotknąć nieznane słówko, aby sprawdzić jego znaczenie w słowniku, posłuchać wymowy, a także zapisać do indywidualnych ćwiczeń w Module Nauki. Zapamiętywanie słówek jest szybkie i skuteczne dzięki kompleksowej metodzie Brainglass. Moduł Nauki śledzi, jak dobrze opanowaliśmy słownictwo za pomocą sześciu różnych rodzajów ćwiczeń” - tłumaczy Niss Jonass Carlsson, CEO firmy Brainglass, która stworzyła aplikację.

Nauka rozpoczyna się od poziomu “ROZUMIEM”, po którego przejściu jesteśmy w stanie swobodnie rozpoznawać nowe słowa w tekście i w wypowiedziach. Wykonanie ćwiczeń z kolejnego poziomu - “UŻYWAM” - gwarantuje nam, że będziemy potrafili korzystać z nowych słów podczas pisania lub mówienia po angielsku. Najwyższy poziom nauki to “LITERUJĘ”, który umożliwia naukę pisowni słów. Ćwiczenia na wszystkich poziomach wykorzystują efektywną metodę fiszek. Moduł Nauki cały czas monitoruje postęp zapamiętania nowych słówek i na tej podstawie określa harmonogram ich powtórek. Możemy też wyznaczać sobie cele w nauce angielskiego – np. opanowanie 250 nowych słów w ciągu 10 dni. Osiągnięcie tego celu wspomaga dostępna w aplikacji funkcja trenera, który motywuje nas do nauki.

„Lingoal jest naszą najnowszą aplikacją do nauki angielskiego, która powstała na bazie doświadczeń zebranych od użytkowników wcześniejszych aplikacji Brainglass, jak np. Karaoke4English czy RSS4English. Programy te osiągały pozycję najpopularniejszych aplikacji edukacyjnych na urządzenia z systemem iOS w Polsce i na sześciu innych rynkach” - dodaje Niss Jonass Carlsson.

Dodatkową zaletą aplikacji już wkrótce będzie fakt, że jej interfejs zostanie udostępniony w języku polskim. Umożliwi to łatwe korzystanie z programu wszystkim polskim użytkownikom, którzy chcą przy pomocy Lingoal uczyć się angielskiego.

Zobacz film pokazujący sposób korzystania z Lingoal:
Kod:
Treść widoczna tylko dla użytkowników Centrum-Mobile.pl. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby uzyskać pełen dostęp do forum
.

Cena i dostępność
Z Lingoal możemy korzystać za darmo – wystarczy założyć w programie konto lub też zalogować się do aplikacji przy pomocy loginu i hasła z Facebooka. Będziemy wówczas mogli bez ograniczeń korzystać z tłumaczeń, a także zachować do Modułu Nauki 20 słówek. Jeśli osiągniemy ten limit, możemy usunąć wcześniej zapisane linki do stron i skojarzone z nimi słowa, aby nadal móc korzystać z aplikacji za darmo. Bez limitów można korzystać z wersji premium. Kosztuje to 4,99 euro na miesiąc, 9,99 euro na pół roku lub 29,99 euro na rok.

Wersja na iPhone, IPad i iPod Touch z systemem iOS od wersji 4.0 jest dostępna pod adresem:
Kod:
Treść widoczna tylko dla użytkowników Centrum-Mobile.pl. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby uzyskać pełen dostęp do forum
.

Dostępne słowniki
Aplikacja oferuje tłumaczenie z angielskiego na 16 języków. Poza polskim, są to: arabski, chiński (uproszczony i tradycyjny), francuski, hiszpański, holenderski, indonezyjski, japoński, koreański, malajski, niemiecki, portugalski, rosyjski, turecki, ukraiński i włoski.

Ograniczenia
Aplikacja Lingoal nie działa poprawnie na stronach internetowych, które wykorzystują m.in. technologie Flash lub AJAX. Ograniczenia te mają zostać usunięte w kolejnych wersjach programu.


O Brainglass
Brainglass jest producentem mobilnych aplikacji e-learnigowych, który czerpie z ponad 10-letniego doświadczenia szwedzkiej firmy Vocab. Spółka ta była wielokrotnie nagradzana za innowacyjność swoich rozwiązań do wspomagania nauki. Brainglass do tej pory stworzył takie aplikacje do nauki angielskiego, jak Karaoke4English, Read4English, RSS4English czy Dictionary4English. Aplikacje te osiągały pozycję najpopularniejszych aplikacji edukacyjnych na urządzenia z systemem iOS w Polsce i na sześciu innych rynkach. Więcej informacji na temat firmy jest dostępne pod adresem:
Kod:
Treść widoczna tylko dla użytkowników Centrum-Mobile.pl. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby uzyskać pełen dostęp do forum
.
 

Tagi do tematu: LINGOAL - przeglądarka internetowa do nauki angielskiego
angielski, angielskiego, internetowa, ipad, iphone, ipod, lingoal, nauka angielskiego, nauki, przeglądarka

Podobne wątki do: LINGOAL - przeglądarka internetowa do nauki angielskiego
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Nowa przeglądarka internetowa dla S40 Potok666 Nowości ze świata gsm 0 25-04-2012 13:10
5800 - najlepsza przeglądarka internetowa Gregor1us Pytania i Problemy z Symbianem 3 21-02-2011 13:12
Ucweb 6.3 - Przeglądarka internetowa bagers Aplikacje dla Symbian^1 2 10-06-2009 22:47
Resetująca się przeglądarka internetowa robert198 Pytania i Problemy z Symbianem 2 31-05-2009 18:25
coś do nauki języka angielskiego walas Poszukiwania 1 11-05-2009 20:00

Sprawdź także: Kod QR tematu
Paczka aplikacji
oraz
Lingoal HD – przeglądarka do nauki angielskiego na iPada
http://www.centrum-mobile.pl/showthread.php?t=14238

Uzytkownicy odwiedzili watek szukajac:
najlepsza aplikacja do nauki angielskiego iphone, najlepsza aplikacja do nauki angielskiego, jaka dobra aplikacja do nauki angielskiego, ipad nauka angielskiego, jaka aplikacja do nauki angielski, angielski na iphone, najlepsza aplikacja nauki angielskiego, czasy angielskie aplikacja na, czasy angielskie iphone, jaki najlepszy angielski na ios, najlepsze darmowe programy do nauki mowienia po angielsku na iphona, najlepsza aplikacja do nauki angielskiego ipad, angielskie czasy ipad, darmowe aplikacje na ipoda angielski, darmowe aplikacje na iphone do nauki, najlepsza aplikacja do nauki angielskiego na ipada, ipod przeglądarka, jaka aplikacja na iphone do nauki angielskiego, read4english aplikacja, czasy angielskie na iphone, aplikacje do nauki angielskiego iphone, jak dobrze opanowac czasy angielskie, jaka najlepsza aplikacja do nauki angielskiego iphone, która aplikacja do nauki angielskiego, aplikacja do nauki angielskiego na iphonie
Narzędzia wątku

Powered by vBulletin
Copyright ® 2011 vBulletin Solutions, Inc.
Copyright © Centrum-Mobile.pl 2010 - 2019
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:47.