Centrum-Mobile.pl - Forum i support Nokia,Symbian,Android,iPhone,Samsung,Sony Ericsson,Windows Phone

Wróć   Centrum-Mobile.pl - Forum i support Nokia,Symbian,Android,iPhone,Samsung,Sony Ericsson,Windows Phone > Systemy > Symbian^1 > Aplikacje dla Symbian^1

Narzędzia wątku
Stare 10-08-2009, 13:30  
grzyb grzyb jest nieaktywny

Awatar grzyb

Telefon: Samsung Galaxy S3
Sieć: Orange
Siła reputacji: 12 grzyb is on a distinguished road

Buddycloud jest aplikacją wyposażoną w możliwości lokalizacyjne, która pozwala budować wspólnotę ciekawych ludzi wokół Twoich ulubionych tematów, preferowanych miejsc, za pośrednictwem czatów, kanałów tematycznych i bezpiecznej, współdzielonej lokalizacji w czasie podróży.

Buddycloud v0.4.4

Jak działa buddycloud

* Tworzymy i promujemy swoje osobiste lub tematyczne kanały (topic-specific channel), lub dołączamy do kanałów stworzonych przez kogoś innego.
* Bądź aktywny w swoim kanale i zobacz jego wzrost popularności (mierzymy to dla Ciebie)
* Określ, które miejsca (places) udostępnić, akceptuj miejsca zdefiniowane przez innych użytkowników a automatycznie po znalezieniu się w powyższym miejscu możesz z niego "nadawać"
* Odkryj popularne kanały i miejsca (lub sprawdź nasz nowy dodatek na stronie web - bądź na bieżąco) /wkrótce)
* Aktualizuj swój status przez cały dzień i publikuj go na Twitter lub Facebook jeśli chcesz

Co buddycloud Ci oferuje

* Pierwsza bezpieczna wspóldzielona pozycja na Twoim telefonie
* Nowe drogi odkrycia odpowiednich ludzi, miejsc i kanałów w pobliżu (także daleko)
* Unikalna droga do wyrażenia siebie w czasie wolnym

Kod:
Treść widoczna tylko dla użytkowników Centrum-Mobile.pl. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby uzyskać pełen dostęp do forum
Kod:
Treść widoczna tylko dla użytkowników Centrum-Mobile.pl. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby uzyskać pełen dostęp do forum
Kod:

Osobiście polecam aplikację Można zdobyć pomoc, pogadać, pobawić się. Nawet założyłem kanał naszego forum, więc można będzie pogadać Na kanał serdecznie zapraszam!
UWAGA: Aplikacja wymaga podpisania!

Download:
Kod:

opis wzięty z ipmarta

Stare 10-08-2009, 13:45  
RecoL RecoL jest nieaktywny
Moderator Globalny

Awatar RecoL

Telefon: Nokia Lumia 710
System: Windows Phone
Sieć: Heyah
Siła reputacji: 13 RecoL is on a distinguished road

Zainstalowane i przestestowane

Łatwa i przejrzysta obsługa

bardzo fajna aplikacja zachęcam wszystkich do wbijania na kanał który zrobił grzybiarz

Stare 14-08-2009, 21:35  
HolyGoalie HolyGoalie jest nieaktywny

Awatar HolyGoalie

Siła reputacji: 11 HolyGoalie is on a distinguished road

nie wiem czy dobrze zrozumiałem Jest to program w , którym można zrobić kanał i na tym kanale ludzie sobie mogą pisać tak? A jak wygląda z kosztami/ połączeniami?

Stare 15-08-2009, 08:38  
RecoL RecoL jest nieaktywny
Moderator Globalny

Awatar RecoL

Telefon: Nokia Lumia 710
System: Windows Phone
Sieć: Heyah
Siła reputacji: 13 RecoL is on a distinguished road

Dobrze zrozumiałeś ;p można zakładać kanały o spokojnie czatować a co do kosztów to wydaje mi się że nie są wielkie choć ja korzystam z WI FI więc darmocha

Stare 15-08-2009, 09:38  
impr impr jest nieaktywny

Awatar impr

Siła reputacji: 0 impr is on a distinguished road

Koszty sprowadzają się właściwie do danych tekstowych, więc mając jakąś byle paczkę danych możesz mieć go otwartego praktycznie zawsze.

Stare 28-08-2009, 13:24  
kblazek kblazek jest nieaktywny

Awatar kblazek

Siła reputacji: 0 kblazek is on a distinguished road

jak wejsc na kanał naszego forum?? jakby co to nazywam sie rychu

Stare 28-08-2009, 13:45  
grzyb grzyb jest nieaktywny

Awatar grzyb

Telefon: Samsung Galaxy S3
Sieć: Orange
Siła reputacji: 12 grzyb is on a distinguished road

rychu mnie obserwuje Wysłałem zaproszenie A ogólnie to -> Kanały -> Ulubione śledzących (bo mnie śledzisz) albo Kanały blisko ciebie.

Tagi do tematu: Buddycloud v0.4.4
buddycloud

Sprawdź także: Kod QR tematu
[4S][SIS] SHAPE Services IMPlus v8.xx [Cracked-TgSPDA]
oraz
[4S][SIS] ActiveFile 1.43 RC1 [Basic i Manufacturer]
http://www.centrum-mobile.pl/showthread.php?t=2281

Uzytkownicy odwiedzili watek szukajac:
BuddyCloud v0.4.4 PL
Narzędzia wątku