Centrum-Mobile.pl - Forum i support Nokia,Symbian,Android,iPhone,Samsung,Sony Ericsson,Windows Phone

Wróć   Centrum-Mobile.pl - Forum i support Nokia,Symbian,Android,iPhone,Samsung,Sony Ericsson,Windows Phone > Systemy > Symbian^1 > Aplikacje dla Symbian^1

Narzędzia wątku
Stare 28-04-2009, 18:22  
nopewnie nopewnie jest nieaktywny

Awatar nopewnie

Siła reputacji: 0 nopewnie is on a distinguished road

wywal wszystko jeszcze raz(potem sprawdz w menadzerze urzaden czy faktycznie go nie ma jak jest to tam wywal tam) wejdz w panel sterowania i daj szukaj nowy sprzet powinno ci wykryc
dla pewnosci jak wywalisz juz ten sprzet to odlacz bluetooth od kompa(chyba ze masz wewnetrzny;]) i zrob reset przed instalowaniem ponownie..

walsnie a pcsuite pokazuje ze tel polaczony przez bluetooth?
bo nie do konca rozumiem w ktorym momencie pojawia sie "No serial ports found"(na telefonie czy nakompie)

jakiego masz pythona?(mi chodzi poprawnie na 1.9.3 a na 1.9.4 nie chodzi wogole)
jaka masz wersje softa?(*#0000#)
gdzie masz wszystko zainstalowane w tel?(karta czy pamiec tel?)

Stare 29-04-2009, 09:44  

Awatar nopewnie

ahahhah
dzis wlaczylem smarttouch i mi wyskakuje to co tobie
wie jak sie z tym uporam napisze ci jakale ostatnio wgralem sobie sp3 do mojego xp i mysle ze tu moze byc problem po niby acces denied a nasz cudowny M$ stawia na bezpieczenstwo;] jaki masz system?

no i cyk 3minuty roboty;p
przeinstalowalem ST i *** nic sie nie dzialo
no to chcialem zrobic soft reset ale mi sie pomylily kody i zrobilem hard;]
no wiec zrobilem hard reset zainstalowalem pythona 1.9.3 bez PIPS potem smart touch wszystko w pamieci tel i teraz hasa wsio jak nalezy
pozdrawiam

aha sprobuj najpierw soft reset moze tez zahasa ja tak chcialem ale cos wyszlo jak wyszlo;p
*#7780# soft reset

jak nie wiesz co to hard reset to to ci wywali wszystko wiec zrob kopie zapasowa wszystkiego, jak po przywroceniu kopii ci nie bedzie dzialac zrob jeszcze raz i przywroc wszystko bez ustawien
*#7370# hard reset

czyli to nie wina sp3;]

Stare 30-04-2009, 16:47  
mateusznts mateusznts jest nieaktywny

Awatar mateusznts

Siła reputacji: 0 mateusznts is on a distinguished road

Nopewnie:
Mam Viste, probowalem Twojego sposobu, jedyne co sie zmienilo to fakt, ze nie moge wgrac wiadomosci z kompa na kom (zrobilem back up)...

Jak bd mial troche wolnego czasu to odinstaluje wszystkie stery i obadamy...

Tak czy inaczej wielke dzieki

Stare 30-04-2009, 19:47  

Awatar nopewnie

znaczy robiles hard reset i to samo?
a wiadomosci czemu nie mozesz wgrac jakis error wyskakuje czy jak?
robisz restore przez kabel czy BT?

Stare 01-05-2009, 00:13  
mateusznts mateusznts jest nieaktywny

Awatar mateusznts

Siła reputacji: 0 mateusznts is on a distinguished road

Olac wiadomosci- pisali cos o aktualizacji Nokia Suite. Restore robilem przez kabel. Robilem Hard, za drugim razem przywrocilem bez ustawien. Mi sie wydaje ze musze zrobic cus na kompie, albo stery, albo cos z tym serial port' em... [img]{SMILIES_PATH}/icon_e_confused.gif[/img]

Stare 31-05-2009, 16:09  
philips philips jest nieaktywny

Awatar philips

Siła reputacji: 0 philips is on a distinguished road

U mnie z kolei jest tak, ze oczywiscie wszystko wg instrukcji, programik sie wlacza, znajduje kompa, laczy sie, niby wszystko ok. Ale ten tablet nie reaguje na ruchy, nie dzialaja przyciski mutlimedialne, nie dzialaja kursory, nic nie dziala oprocz tego ze sie wlacza i laczy [img]{SMILIES_PATH}/icon_lol.gif[/img]

Stare 31-05-2009, 20:26  
sirus sirus jest nieaktywny

Awatar sirus

Siła reputacji: 0 sirus is on a distinguished road

Nie chce sie chwalic ale u mnie dziala wszystko OK smiga jak burza [img]{SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif[/img] Ostatnio nawet gralem w WOW-a.Zasieg, bylem w drugim pokoju okolo 6 7 m od lapka i wszystko dzialalo.

Stare 31-05-2009, 22:57  
casperek_ casperek_ jest nieaktywny

Awatar casperek_

Siła reputacji: 0 casperek_ is on a distinguished road

mi sie w ogole nie chcesz ST uruchomic w telefonie ;/ instalowalem z pipsem, bez pipsa i za kazdym razem pokazuje sie "loading" i wraca do menu tel help

Stare 31-05-2009, 23:18  
jubeln25 jubeln25 jest nieaktywny

Awatar jubeln25

Siła reputacji: 0 jubeln25 is on a distinguished road

[quote="Piekos285"]
Cytat:
Zamieszczone przez mateusznts
Ja znow mam taki problem: Włanczam bluetooth, laptop wykrywa urzadzenie, na komorce pojawia sie Receive message via Bluetooth from paired device i tu nazwa lapka... wiec ogolnie komorka tez wykrywa...naciskam yes. Wlanczam SmartTouch'a, wybieram search device, i pojawia mi sie: Permission denied. Restart phone- wiec restartuje. Teraz jak wlanczam program to pojawia mi sie: No serial ports found. Ma ktoś jakis pomysl, jak rozwiazac ten problem? Instalacje przeprowadzilem tak jak w instrukcji...:!:

Nalezy zmienic nr portu w komputerze w ustawieniach bluetooth bodajże z 6 na 4. problem znika.

Dodam ze u mnie niby wszystko ladnie smiga tylko jest problem z ta zdalna kontrola. jest polaczenie pomiedzy kompem i telefonem ale przyciski w telefonie do obslugi kompa sa jakby nieaktywne.

Stare 01-06-2009, 22:09  
casperek_ casperek_ jest nieaktywny

Awatar casperek_

Siła reputacji: 0 casperek_ is on a distinguished road

Cytat:
Zamieszczone przez casperek_
mi sie w ogole nie chcesz ST uruchomic w telefonie ;/ instalowalem z pipsem, bez pipsa i za kazdym razem pokazuje sie "loading" i wraca do menu tel help
problem rozwiazany... zainstalowalem obie aplikacje w pamieci telefonu, a nie na karcie pamieci i dziala miodzio [img]{SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif[/img]

Stare 24-06-2009, 13:28  
lion666 lion666 jest nieaktywny

Awatar lion666

Siła reputacji: 0 lion666 is on a distinguished road

możne ktoś by napisał wszystko jasno krok po kroczu a nie tu piszecie szlaczkami

z jakiej ver. programu Bluesoleil korzystacie i co pierwsze instalujecie wytłumaczcie to tak "jak by dziecko pokazywało mamie coś za szybą co chce" a nie ze nie wiadomo o co chodzi każdy pisze swoje

Ps. u mnie natomiast wszystko działa fajnie się łączy i niby poprawnie a chcemy ruszyć myszką czy pograć czy zrobić głośniej to już nic nie działa trochę bzdura skoro mówi mi ze połączenie jest

jak by ktos miał pomysł na to by to działało poprawnie a nie tylko na zasadzie ze sie połaczylo to prosze o pomoc

Stare 25-06-2009, 02:07  
dembiu dembiu jest nieaktywny

Awatar dembiu

Siła reputacji: 0 dembiu is on a distinguished road

dodam tylko ze na laptopie na ktorym mam viste smart touch ni chu chu nie chce ruszyc natomiast na stacjonarku na ktorym jest XP smiga bez jęczenia [img]{SMILIES_PATH}/icon_razz.gif[/img]

Stare 28-06-2009, 12:45  
lukis7 lukis7 jest nieaktywny

Awatar lukis7

Siła reputacji: 10 lukis7 is on a distinguished road

Cytat:
Zamieszczone przez lion666
Ps. u mnie natomiast wszystko działa fajnie się łączy i niby poprawnie a chcemy ruszyć myszką czy pograć czy zrobić głośniej to już nic nie działa trochę bzdura skoro mówi mi ze połączenie jest
mam dokładnie tak samo [img]{SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif[/img] kursor i przyciski w ogóle nie reagują na dotyk i nie wiadomo co robić a przydatna by była taka aplikacja
prosze o pomoc i pozdrawiam!

Stare 29-08-2009, 14:03  
[email protected] adas.sz@gmail.com jest nieaktywny

Awatar adas.sz@gmail.com

Siła reputacji: 0 adas.sz@gmail.com is on a distinguished road

a ja mam taki problem ze w jaki kolwiek bym nie instalowal pythona i obojetnie jaka wersje to zawsze mi pokazuje przy instalacji ST ze brak skladnieka python runtime

EDIT:

OK odpaliło ale wyskakuje info ' INVALID SCREEN MODE : MUST BE ONE OF NORMAL, LARGE, FULL"
Jak to zmienic??

Stare 02-09-2009, 15:47  
prezess100 prezess100 jest nieaktywny

Awatar prezess100

Ostrzeżenia: 1/2 (2)
Siła reputacji: 10 prezess100 is on a distinguished road

Cytat:
Zamieszczone przez Adas.Sz Zobacz posta
...mi pokazuje przy instalacji ST ze brak skladnieka python runtime...
OK odpaliło...
a mozesz napisac jak sie z tym uporales? bo ja mam dokladnie to samo :/

Tagi do tematu: [4S][SiS] SmartTouch - Sterowanie PC
4ssis, smarttouch, sterowanie