Centrum-Mobile.pl - Forum i support Nokia,Symbian,Android,iPhone,Samsung,Sony Ericsson,Windows Phone

Wróć   Centrum-Mobile.pl - Forum i support Nokia,Symbian,Android,iPhone,Samsung,Sony Ericsson,Windows Phone > Systemy > Symbian^1 > Aplikacje dla Symbian^1

Narzędzia wątku
Stare 07-12-2009, 17:30  
LuziQ LuziQ jest nieaktywny

Awatar LuziQ

Siła reputacji: 11 LuziQ is on a distinguished road

Jak wiadomo patch c2z służy nam wiernie do mapowania plików z dysku C:\ na wirtualny Z:\ (ROM). Patch wygenerowany przez ten programik jak na razie działa wyśmienicie. Żadnych kwiatków, zatrzymywania odtwarzania muzyki czy innych bubli. Jak muzykę zapuściłem o 1.30 w nocy tak do 10 rano grało dalej. Pod patchem spokojnie działają KastorUI, oraz inne modyfikacje.

Telefon ma być po hack'u (dostęp do plików z partycji Z:\ ). Instalować w Pamięci telefonu na C:\ !! Inaczej będzie wywalać błąd przy instalacji. Po utworzeniu patch'a, znajdziemy go w głównym katalogu karty pamięci czyli "E:\2z.rmp"

Kod:
Treść widoczna tylko dla użytkowników Centrum-Mobile.pl. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby uzyskać pełen dostęp do forum

Kod:
Treść widoczna tylko dla użytkowników Centrum-Mobile.pl. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby uzyskać pełen dostęp do forum

Od 21.12.2009 na forum dostępna wersja generatora patch'a C2Z na PC.
Pobieramy
Kod:
, rozpakowujemy.
Z telefonu (zhackowanego tylko i wyłącznie) wyciągamy plik EFSrv.dll (Z:\sys\bin\EFSrv.dll) i wysyłamy go do komputera. Kopiujemy tego dll'a do katalogu gdzie rozpakowaliśmy powyższą paczkę. Uruchamiamy c2z.exe. Zostaje wygenerowany patch c2z, który jak dotąd zauważyłem ma tylko jedną wadę... niestety nie działa odtwarzacz jeśli na playliście znajduje się więcej niż kilka nagrań... Za to ja nie zauważyłem kwiatków typu: znikające ikony w menu, restart systemu etc.

Stare 07-12-2009, 21:22  
Endriu Endriu jest nieaktywny

Awatar Endriu

Siła reputacji: 0 Endriu is on a distinguished road

Dobra ale po co dokładnie jest ten patch? Widziałem że do jakiś homescreenów ale po tym co piszesz to poprawia niby jakoś stabilność tak?

Stare 07-12-2009, 21:35  
Qubac Qubac jest nieaktywny

Awatar Qubac

Siła reputacji: 11 Qubac is on a distinguished road

Cytat:
Pod patchem spokojnie działają KastorUI, oraz inne modyfikacje.
Czyli między innymi ten patch jest potrzebny do:

Kod:

pobieram i również przetestuje i za jakiś czas dam znać czy jest wszystko Ok

Po używaniu Efektów Motywu przez 2 dni w pewnym momencie zniknęły mi ikony w Menu Głównym. Szybki restart, wyłączyłem patch c2z i chwile były ikony w menu, ale znów zniknęły. Po nastepnym restarcie (Jbak --> Narzędzia --> Restart) telefon się nie włączył. Włączyłem go ręcznie i musiałem wpisać datę i godzinę i już wszystko działa. Nie włączyłem więcej c2z i problem więcej nie wystąpił.

Stare 13-02-2011, 19:03  
piorun piorun jest nieaktywny

Awatar piorun

Siła reputacji: 10 piorun is on a distinguished road

Może mi ktoś pomóc bo chciałem sobie zainstalować efekty Kastora i przy pierwszym poszło gładko ale podczas instalacji drugiego już się nie da nie wiem czemu bo wyskakuje coś takiego ->
Kod:

Stare 16-02-2011, 15:12  
wojtekronek wojtekronek jest nieaktywny

Awatar wojtekronek

Siła reputacji: 10 wojtekronek is on a distinguished road

jeśli masz już jeden folder "effects" to do tego folderu kopiujesz inne pliki z efektami ale kopiuj same pliki z folderu "effects" a nie cały folder, pliki nadpiszą sie i masz nowe efekty,

Stare 06-09-2011, 07:46  
riper37 riper37 jest nieaktywny

Awatar riper37

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Siła reputacji: 10 riper37 is on a distinguished road

cytuje twojego posta co ty na to?
Cytat:
Zamieszczone przez LuziQ Zobacz posta
Ależ oczywiście jeśli masz zamiar popełniać morderstwo telefonu z pomocą C2Z to życzę powodzenia. Tego się nie używa. Powoduje TYLE błędów, że faktycznie w pewnym momencie jesteś zmuszony do zrobienia HR.

Stare 07-09-2011, 14:44  
LuziQ LuziQ jest nieaktywny

Awatar LuziQ

Siła reputacji: 11 LuziQ is on a distinguished road

1. Spójrz na datę posta w tym temacie.
2. Spójrz na datę posta w temacie do którego dałeś link.
3. Jakieś wnioski?

zmk (kolejny archeolog i nie wiadomo o co mu chodzi o.0 )

Tagi do tematu: [BOX.net]C2Z Maker
boxnetc2z, maker

Sprawdź także: Kod QR tematu
[SIS]Du Du Recorder v5.20 S60v5,S^3 Symbian OS9.x-nagrywanie połaczeń tel.
oraz
Odtwarzacz Muzyki - Update 15.2
http://www.centrum-mobile.pl/showthread.php?t=4589

Uzytkownicy odwiedzili watek szukajac:
box.net c2zmaker, c2z maker, kastor ui.rmp nie dziala
Narzędzia wątku