Centrum-Mobile.pl - Forum i support Nokia,Symbian,Android,iPhone,Samsung,Sony Ericsson,Windows Phone

Wróć   Centrum-Mobile.pl - Forum i support Nokia,Symbian,Android,iPhone,Samsung,Sony Ericsson,Windows Phone > Systemy > Symbian^1 > Nawigacja dla Symbian^1

Like Tree2Like'ów
  • 1 Post By piorun
  • 1 Post By alexlysy69

Narzędzia wątku
Stare 23-03-2011, 07:55  
zielony_beret zielony_beret jest nieaktywny

Awatar zielony_beret

Siła reputacji: 0 zielony_beret is on a distinguished road

Witam, posprawdzalem juz kilka nawigacji ale zadna nie sprawdzila sie nawet w 80 %. Potrzebuje pilnie nawigacji, ktora bedzie potrafila wskazac dokladny adres tj (ulica + nr domu) w malych wioskach w okolicy Krakowa. Mam taka prace gdzie liczy sie kazda minuta a czasem jest naprawde duzy problem z dotarciem do klienta(czesto nawigacja nie moze sobie poradzic nawet z sama ulica). Bylbym naprawde niesamowicie wdzieczny. Z gory dziekuje i pozdrawiam

Stare 23-03-2011, 10:00  
Realistic Realistic jest nieaktywny

Awatar Realistic

Siła reputacji: 9 Realistic is on a distinguished road

próbowałeś AutoMapa ?

Stare 23-03-2011, 10:15  

Awatar zielony_beret

Tak. W miescie dziala bez zarzutow znajduje dokladne adresy z nr lokali/domow natomiast nawet z dosc duza wsia ma spore problemy. Co prawda ulice praktycznie zawsze znajdzie ale o nr domu ciezko. Chodzi o to, ze poruszam sie po niewielkim obszarze ale musze miec wszystko precyzyjnie sama ulica mi poprostu czesto nie wystarcza. Duzo lepiej wypadl Garmin znajdowal powiedzmy 30% dokladnych adresow a ja bym chcial chociaz 60-70%.

Stare 23-03-2011, 10:40  

Awatar Realistic

A próbowałeś w takim razie AutoPilot ?

Stare 23-03-2011, 12:18  

Awatar zielony_beret

Nie, prawde mowiac nawet o niej nie slyszalem. Troche teraz poszperalem w internecie i natknalem sie na cos takiego cyt.
"Czy jest wersja AutoPilota na system Symbian i na zwykłe komputery stacjonarne?
Nie. AutoPilot jest kompatybilny z następującymi systemami:
- System operacyjny: Pocket PC 2003, Windows Mobile 5 lub nowszy, Windows CE .NET 4.2 "
Zalezy mi zeby dzialal pod symbianem v5(nokia 5800)

Stare 23-03-2011, 12:30  
partyk partyk jest nieaktywny

Awatar partyk

Siła reputacji: 10 partyk is on a distinguished road

no to przykro mi, pod wzgledem znajdowania dokładnych adresów nie znajdziesz nic lepszego od garmina na ten system

Stare 23-03-2011, 12:35  

Awatar Realistic

ahh na symbiana ; /
Tak jak wyżej patryk napisał nic nie ma lepszego poza bezpłatną '' AutoMapa ''

Stare 23-03-2011, 12:56  

Awatar zielony_beret

No to trudno nic nie poradze ale wielkie dzieki za zainteresowanie. Pozdrawiam : )

Stare 23-03-2011, 14:57  
Driff Driff jest nieaktywny
Moderator Globalny

Awatar Driff

Telefon: iPhone 5
System: iOS 6.1.4
Sieć: Orange
Siła reputacji: 12 Driff is on a distinguished road

A to nie przypadkiem odbiornik gps ( w tym przypadku telefon) ma wpływ na dokładność pozycjonowania? Mapa moim zdaniem nie ma tu nic do rzeczy. Proponuję zaopatrzyć się w GPS z prawdziwego zdarzenia a nie taki z telefonu.

Stare 23-03-2011, 16:09  
darbod darbod jest nieaktywny

Awatar darbod

Siła reputacji: 9 darbod is on a distinguished road

wskazanie dokładnego adresu to raczej sprawa odpowiedniej, dokładnej mapy a nie modułu GPS. Kupno "prawdziwej" nawigacji to nie jest w obecnych czasach duży wydatek no ale to nie jest rada rozwiązująca problem.

Miałem kiedyś podobny problem, nawigacja wyprowadziła mnie w szczere pole (ulica była bardzo dluga, ok 10 km a adres był obliczany na podstawie stosunku szukanego numeru do długości ulicy ) na szczescie miałem zainstalowaną drugą nawigację która akurat szukany przeze mnie adres pokazała dokladnie. Lepszej rady chyba w tym przypadku polecić nie można póki nie będzie dokładniejszych map

Stare 23-03-2011, 19:51  
pio075 pio075 jest nieaktywny

Awatar pio075

Telefon: Sony Xperia Z3
System: Android 5.0.2
Sieć: Play
Siła reputacji: 9 pio075 is on a distinguished road

Nawet "prawdziwa" nawigacja jest w lesie bo to zależy od dokładności mapy, a te jakie są każdy widzi.
Najlepsze obecnie pokrycie ma chyba AutoMapa, dobry jest też Naviexpert (ale ten ma problem bo nie jest nawigacją offline i gdy braknie zasięgu GSM/3G braknie nawigacji).
Większość map numerację budynków ma określoną na zasadzie uśrednienia, więc gdy ulica nie jest równo usiana domami to numeracja się rozsypie.
Na dokładną numerację w wioskach nie liczyłbym nawet w przypadku urządzeń stricte samochodowych (właśnie z AutoMapą)

Stare 12-07-2011, 09:01  
tommuh
Guest

Awatar tommuh

sprobuj TARGEO- co prawda platna, ale z tego co pamietam to ma naniesione na mapy nr lokali. Polecalem go siostrze, ktora pracowala jako goniec- tez potrzebowala sobie usprawnic prace. Jej pomoglo

Stare 12-07-2011, 20:39  
piorun piorun jest nieaktywny

Awatar piorun

Siła reputacji: 9 piorun is on a distinguished road

Cytat:
Zamieszczone przez partyk Zobacz posta
no to przykro mi, pod wzgledem znajdowania dokładnych adresów nie znajdziesz nic lepszego od garmina na ten system
Bzdura , Nokia Maps jest lepsza .
natekpl uznaje post za przydatny.

Stare 13-07-2011, 06:25  
alexlysy69 alexlysy69 jest nieaktywny
Spirit Of 69

Awatar alexlysy69

Telefon: Huawei P6 CM11 , LG G3 5.0 root
System: andek 4.4.4 i Lolipop 5.0
Sieć: Plus
Ostrzeżenia: 0/1 (1)
Siła reputacji: 8 alexlysy69 is on a distinguished road

zgadze się z przedmówca ja używam navi z noki i doprowadza mnie zawsze bez blednie i to nawet na tzw zadupia z dokładnością rzekłbym 10 metrów
natekpl uznaje post za przydatny.

Tagi do tematu: Jest jakas nawigacja z dokladnymi adresami ?
adresami, dokladnymi, jakas, jest, nawigacja