Centrum-Mobile.pl - Forum i support Nokia,Symbian,Android,iPhone,Samsung,Sony Ericsson,Windows Phone

Wróć   Centrum-Mobile.pl - Forum i support Nokia,Symbian,Android,iPhone,Samsung,Sony Ericsson,Windows Phone > Systemy > Symbian^1 > Nawigacja dla Symbian^1

Like Tree8Like'ów

Narzędzia wątku
Stare 27-04-2009, 11:37  
serczi serczi jest nieaktywny

Awatar serczi

Siła reputacji: 0 serczi is on a distinguished road

Dzięki zaczynam ponownie wgrywać garmina [img]{SMILIES_PATH}/icon_e_biggrin.gif[/img]

Stare 27-04-2009, 15:44  
cinek cinek jest nieaktywny

Awatar cinek

Siła reputacji: 0 cinek is on a distinguished road

Panowie jestem początkujący chciałbym sie dowiedzieć gdzie znales ID nigdzie nie moge znales czytalem instrukcje i mam chyba inaczej prosze o pomoc [img]{SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif[/img]

Stare 27-04-2009, 17:34  
serczi serczi jest nieaktywny

Awatar serczi

Siła reputacji: 0 serczi is on a distinguished road

Na stronie startowejj Garmina masz lupe i pod nią pisze dokąd,a niżej mape i pisze zob.mape a z boku masz trzy ikonki chmurke,kluczyk i krzyżyk
Wchoszisz w kluczyk a potem w ustawienia dajesz strzałką w dolnym rogu na dół i i wchodzisz w informacje
Tam właśnie znajdziesz identyfikator karty

Stare 27-04-2009, 17:38  
YoungHustla YoungHustla jest nieaktywny

Awatar YoungHustla

Siła reputacji: 11 YoungHustla is on a distinguished road

malijagie, po wklejeniu zapisz plik jako SW.UNL.txt i dopiero po zapisaniu usuń końcówkę TXT. Włączyłeś wyświetlanie rozszerzeń przy plikach? Jak nie to włącz, jest to bardzo ważne przy generowaniu plików UNL.

Cytat:
Zamieszczone przez cinek
Panowie jestem początkujący chciałbym sie dowiedzieć gdzie znales ID nigdzie nie moge znales czytalem instrukcje i mam chyba inaczej prosze o pomoc [img]{SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif[/img]
Narzędzia -> Ustawienia -> Informacji. Spisz ID karty

Stare 27-04-2009, 18:54  

Awatar cinek

mam kolejny problem ;p zainstalowałem 2 raz aplikacje Garmin po instalacji na telefonie chce odpalic wlacza sie i po chwili wylacza .

Stare 27-04-2009, 19:32  
malijagie malijagie jest nieaktywny

Awatar malijagie

Siła reputacji: 0 malijagie is on a distinguished road

Wielkie dzięki " YoungHustla " Ja zły numer ID kopiowałem haha.. ale dzięki za chęć pomocy [img]{SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif[/img]

Stare 27-04-2009, 19:34  

Awatar YoungHustla

Cytat:
Zamieszczone przez cinek
mam kolejny problem ;p zainstalowałem 2 raz aplikacje Garmin po instalacji na telefonie chce odpalic wlacza sie i po chwili wylacza .
Zainstalowałes plik GarminMobileXT.sis z głownego katalogu karty pamięci?

Stare 28-04-2009, 08:27  
mungo mungo jest nieaktywny

Awatar mungo

Siła reputacji: 0 mungo is on a distinguished road

witam.
postąpiłem zgodnie z instrukcją, program działa na telefonie. Problem pojawia się, gdy chcę połączyć się z satelitą. Wybieram opcję np. zobacz mapę, widzę trójkącik i czyste tło, mapa ani drgnie. U góry widnieje napis "wyszukiwanie satelitów" i tak trwa to i trwa aż nie wyłącze. Do Garmina wgrałem dodatkowo mapę Polski (tą z pierwszego podanego linka w pierwszym poście) i nie jestem pewny czy ona działa. Widzi ją na liście map w narzędziach, ale czy nie powinno pokazywać mapy i pozwalać na jej przeglądanie pomimo braku połączenia z gps? Pytanie też czy ktoś miał problem z połączeniem z satelitą. A jeszcze dot. mapy - w pierwszym poście jest informacja że niektóre mapy mogą być zablokowane. Trzeba je wtedy odblokować w ten sam sposób jak program. Problem w tym, że generator kodów wymaga podania ID mapy i nie wiem skąd to wziąć. Proszę o pomoc

Stare 28-04-2009, 08:40  

Awatar YoungHustla

Cytat:
Zamieszczone przez mungo
Wybieram opcję np. zobacz mapę, widzę trójkącik i czyste tło, mapa ani drgnie. U góry widnieje napis "wyszukiwanie satelitów" i tak trwa to i trwa aż nie wyłącze. Do Garmina wgrałem dodatkowo mapę Polski (tą z pierwszego podanego linka w pierwszym poście) i nie jestem pewny czy ona działa. Widzi ją na liście map w narzędziach, ale czy nie powinno pokazywać mapy i pozwalać na jej przeglądanie pomimo braku połączenia z gps?
Skoro w ustawieniach map jest ona widoczna to znaczy że działa. Musisz złapać sygnał i mapa się pojawi. Pierwszy start zawsze trwa nawet do kilku minut więc wyjdź na świeże powietrze i spokojnie czekaj.

Stare 28-04-2009, 09:23  
mungo mungo jest nieaktywny

Awatar mungo

Siła reputacji: 0 mungo is on a distinguished road

a w pozycjonowaniu ma być tylko zaznaczony "zintegrowany gps" tak?

Stare 28-04-2009, 09:33  

Awatar YoungHustla

Jeśli chcesz żeby nawigacja była w 100% darmowa to tak.

Po zaznaczeniu Wspomagania GPS telefon będzie łączył się z internetem i pobierał kilka kilobajtów, dzięki temu sygnał z satelit będzie miał dosłownie w kilka sekund praktycznie przy każdej pogodzie.

Jak ktoś ma pakiet na internet to drugie rozwiązanie jest korzystniejsze. [img]{SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif[/img]

Stare 28-04-2009, 11:45  

Awatar cinek

Cytat:
Zamieszczone przez YoungHustla
Cytat:
Zamieszczone przez cinek
Zainstalowałes plik GarminMobileXT.sis z głownego katalogu karty pamięci?
Tak 1razem zainstalowałem i dzialało ale mialem problemy z mapami zrobilem format karty i nic [img]{SMILIES_PATH}/icon_e_smile.gif[/img]

Stare 28-04-2009, 11:53  

Awatar YoungHustla

To zrób jeszcze jeden format karty i telefonu a potem próbuj dalej. Tylko to mogę podpowiedzieć w tym momencie. [img]{SMILIES_PATH}/icon_e_wink.gif[/img]

Miałeś problem z mapą to znaczy? Taki sam jak opisał kolega wyżej?

Cytat:
Zamieszczone przez mungo
Wybieram opcję np. zobacz mapę, widzę trójkącik i czyste tło, mapa ani drgnie. U góry widnieje napis "wyszukiwanie satelitów" i tak trwa to i trwa aż nie wyłącze. Do Garmina wgrałem dodatkowo mapę Polski (tą z pierwszego podanego linka w pierwszym poście) i nie jestem pewny czy ona działa. Widzi ją na liście map w narzędziach, ale czy nie powinno pokazywać mapy i pozwalać na jej przeglądanie pomimo braku połączenia z gps?

Stare 28-04-2009, 12:20  

Awatar cinek

chcialem zrobic formata telefonu ale mam podac kod telefonu ale go nie znam ;p

Stare 28-04-2009, 12:24  

Awatar YoungHustla

Nie znasz bo nie przeglądałeś dokładnie forum. Kod blokady standardowo to 12345. [img]{SMILIES_PATH}/icon_razz.gif[/img]

Tagi do tematu: Garmin Mobile XT - najłatwiejsza instrukcja instalacji
garmin, instalacji, instrukcja, mobile, najłatwiejsza