Centrum-Mobile.pl - Forum i support Nokia,Symbian,Android,iPhone,Samsung,Sony Ericsson,Windows Phone

Wróć   Centrum-Mobile.pl - Forum i support Nokia,Symbian,Android,iPhone,Samsung,Sony Ericsson,Windows Phone > Pozostałe > Gsm > Nowości ze świata gsm

 
 
        
  

Nowości ze świata gsm Nowości o produktach, telefonach, które ujrzały bądź ujrzą niedługo światło dzienne.


 
Narzędzia wątku
Stare 23-10-2012, 11:55  
asik3 asik3 jest nieaktywny
 
Awatar asik3
 
Dołączył: Oct 2011
Posty: 8
Siła reputacji: 0 asik3 is on a distinguished road

W Apple App Store pojawiła się nowa wersja przeglądarki do nauki angielskiego Lingoal, która została wyposażona w słownik WordNet, stworzony przez jedną z elitarnych uczelni amerykańskich. Dzięki niemu, przeglądając internet w Lingoal - nr 1 w kategorii darmowych aplikacji edukacyjnych w Polsce - można teraz sprawdzić znaczenie i stworzyć ćwiczenia umożliwiające naukę 138 859 słówek w języku angielskim. To 4 razy więcej niż w poprzedniej wersji aplikacji.

Lingoal w nowej wersji: 138 859 słówek do nauki angielskiego

Dodanie większego słownika to najważniejsza i najbardziej oczekiwana zmiana w Lingoal. Do tej pory użytkownicy przeglądarki mogli korzystać ze słownika angielsko-polskiego, który zawierał około 30 tys. słów. Było to wystarczające dla osób początkujących i średnio zaawansowanych w nauce angielskiego. Jednak użytkownicy z lepszą znajomością angielskiego chcieli więcej. Dlatego w nowej wersji aplikacji pojawił się dodatkowo anglojęzyczny słownik WordNet, stworzony i utrzymywany przez jedną z wiodących amerykańskich uczelni z Ivy League. Termin ten odnosi się do ośmiu najlepszych uniwersytetów w USA: Princeton, Pennsylvania, Yale, Brown, Columbia, Cornell i Darthmore College. Słownik zawarty w aplikacji ma 138 859 słówek. Podaje on ogólne definicje dla każdego słowa, napisane po angielsku przy użyciu najprostszych wyrazów i dodatkowo zilustrowane przykładowymi zdaniami.

"Dzięki nowemu słownikowi nasza aplikacja stała się idealnym narzędziem dla osób, które lubią uczyć się angielskiego korzystając wyłącznie z anglojęzycznych słowników. Oczywiście angielski cały czas się zmienia i nie ma na świecie słownika w pełni kompletnego, jednak nowa wersja Lingoal powinna zadowolić większość Polaków uczących się angielskiego, gdyż obecnie zawiera również specjalistyczne słownictwo" - powiedział Niss Jonass Carlsson, CEO firmy Brainglass, która stworzyła aplikację.

Użytkownicy nowej wersji Lingoal znajdą też w przeglądarce nowy system komunikatów, które co jakiś czas będą ich informowały o niewykorzystywanych możliwościach aplikacji i zachęcały do ich wypróbowania. Ma to zwiększyć użyteczność Lingoal.

Lingoal to przeglądarka internetowa z zaawansowanymi funkcjami do nauki angielskiego. Przeglądając anglojęzyczne strony w Lingoal można dotknąć każde nieznane słówko, żeby zobaczyć jego tłumaczenie, posłuchać wymowy i zapisać do modułu ćwiczeń. Nauka i powtarzanie słów w module ćwiczeń nie wymaga połączenia z internetem. Aplikacja jest dostępna za darmo w Apple App Store. Można ją pobrać na iPhone, iPod Touch, iPad z iOS 4.3+. W wersji darmowej Lingoal można zachować i stworzyć ćwiczenia dla 20 słów. Jeśli osiągniemy ten limit, możemy usunąć wcześniej zapisane słowa, aby nadal móc korzystać z aplikacji za darmo. Istnieje także możliwość zwiększania darmowego limitu słów o 5 kolejnych - za każdego znajomego z Facebooka, który przyjmie nasze zaproszenie do korzystania z przeglądarki. Korzystanie z wersji bez limitów kosztuje 4,99 euro na miesiąc, 9,99 euro na pół roku lub 29,99 euro na rok.

Poprzednia wersja Lingoal osiągnęła pozycję nr 1 w kategorii darmowych aplikacji edukacyjnych w Apple App Store w Polsce zaledwie w 2 tygodnie od momentu pojawienia się na rynku. Aplikacja znajduje się na też na szczytach rankingów popularności w innych krajach - np. w Rosji to nr 2 wśród darmowych aplikacji edukacyjnych na urządzenia z systemem iOS.

Zobacz film pokazujący sposób korzystania z Lingoal:
Kod:
Treść widoczna tylko dla użytkowników Centrum-Mobile.pl. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby uzyskać pełen dostęp do forum
.
Pobierz nową wersję aplikacji:
Kod:
Treść widoczna tylko dla użytkowników Centrum-Mobile.pl. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby uzyskać pełen dostęp do forum
.
 

Tagi do tematu: Lingoal w nowej wersji: 138 859 słówek do nauki angielskiego
138, 859, angielskiego, lingoal, nauki, nowej, słówek, wersji

Podobne wątki do: Lingoal w nowej wersji: 138 859 słówek do nauki angielskiego
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
LINGOAL - przeglądarka internetowa do nauki angielskiego asik3 Aplikacje dla iPhone 0 17-08-2012 13:38
Nokia Weather Widget w nowej wersji. Potok666 Nowości ze świata gsm 0 08-05-2012 18:23
Ionic E-Book Reader dostępny w nowej wersji 0.6.5 Potok666 Nowości ze świata gsm 0 30-04-2012 10:30
SwipeUnlock dla telefonów Nokia Symbian w nowej wersji 1.1 Potok666 Nowości ze świata gsm 1 19-04-2012 18:10
coś do nauki języka angielskiego walas Poszukiwania 1 11-05-2009 20:00

Sprawdź także: Kod QR tematu
Nokia podaje wyniki finansowe. Są katastrofalne...
oraz
easyCALL.pl: dzwoń przez VoIP na Androidzie
http://www.centrum-mobile.pl/showthread.php?t=14406
Narzędzia wątku

Powered by vBulletin
Copyright ® 2011 vBulletin Solutions, Inc.
Copyright © Centrum-Mobile.pl 2010 - 2019
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:33.