PDA

Zobacz pełną wersję : [S^3]Melon Advanced Battery Saver


stankovi23
13-02-2011, 10:33
Advanced Battery Saver

http://img36.imageshack.us/img36/1526/70b51ec9209ab7768e20f31.gif

Aplikacja pozwoli nam oszczędzać energię aby wydłużyć czas działania telefonu.

Masz takie dni, kiedy zaskakuje Cię niski poziom naładowania baterii? Zapominasz czasem ładowarki i martwisz się, czy bateria wytrzyma do końca dnia? Aplikacja Advanced Battery Saver pomoże Ci wyciągnąć wszystko z baterii telefonu i pozostać w kontakcie!

Z Advanced Battery Saver możesz dostosować poziom konsumpcji energii przez funkcje telefonu, usługi i aplikacji w zależności od potrzeb. Dzięki Advanced Battery Saver możesz zyskać nawet do 30% więcej czasu działania Twojego telefonu poprzez wyłączanie pożeraczy energii, których nie używasz non stop, czyli Bluetooth, wibracje, podświetlenie, itp. Możesz również stworzyć własne tryby oszczędzania energii aby dostosować je do swoich potrzeb.

Tryby optymalizacji baterii

Advanced Battery Saver potrafi kontrolować poziom konsumpcji energii poprzez modyfikowanie następujących funkcji: podświetlenie, wibracje, sieć, Bluetooth, połączenie z internetem, dźwięki i aplikacje.
Program posiada zdefiniowane 3 tryby:

* Saver off (wyłączony tryb oszczędzania),
* Basic saver (podstawowe oszczędzanie),
* Max saver (maksymalne oszczędzanie) - pozwolą Ci szybko przełączyć tryby.

Istnieje możliwość modyfikowania tych ustawień i wyłączania niektórych funkcji oszczędzania energii. Schematy oszczędzania pozwalają na porównanie pozostałego czasu działania baterii w zależności od trybu.

Tryb Auto-Saver

Auto-Saver pozwala na ustawienie telefonu tak, aby automatycznie przełączał tryby w zależności od poziomu naładowania baterii. I tak, w zależności od poziomu energii (w kreskach), będą uruchamiane tryby oszczędzania energii.

Melon Mobile Advanced Battery Saver v1.01.46 S60v3/v5/S^3 Signed

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

mike1503
22-04-2011, 17:48
Już myślałem, że to pełna wersja ;P