PDA

Zobacz pełną wersję : Przyszłość Diablo III? Blizzard uchyla rąbka tajemnicy


Potok666
29-05-2012, 13:34
Diablo III jest na rynku raptem od kilku tygodni, a już doczekał się kilku łatek. Blizzard postanowił podzielić się z nami informacją, co jeszcze zostanie poprawione, a także podzielił się statystykami.

http://www.chip.pl/images/2011/04/29/diablo3.jpg/image_full

Jak wynika ze statystyk Blizzarda, studia odpowiedzialnego za Diablo III, przeciętny gracz stworzył trzy postacie, a 80 procent postaci osiągnęło poziom od pierwszego do trzydziestego. Tylko 1,9 procent postaci odblokowało dla siebie poziom trudności Inferno.

Blizzard zapowiada też dalsze usprawnienia w grze. Już teraz poprawiono działanie niektórych umiejętności postaci, bo, jak się okazało, były dużo potężniejsze niż Blizzard zamierzał i wpływały na złe zbalansowanie rozgrywki. Blizzard zapewnił też, że obserwuje bacznie poczynania graczy na poziomie trudności Inferno a także to, jak gracze używają „legendarnych” przedmiotów.

Na deser, Blizzard zapewnił, że prace nad umożliwieniem zabawy multiplayer przeciwko sobie (tryb PvP) idą pełną parą i że wkrótce będziemy mogli te prace samodzielnie ocenić.

Źródło:
chip.pl

grzyb
29-05-2012, 15:14
A już zabezpieczył konta czy nadal bez problemu można wykradać przedmioty graczom z single playera? :)

Potok666
29-05-2012, 15:17
A nie wiem temat ucichł :) A ja czekam na Cracka :D