PDA

Zobacz pełną wersję : Premiera nowego iPhone odbędzie się 12 września


NokiaUser
01-08-2012, 11:06
Informacja wciąż niepotwierdzona, ale pochodzi z kilku źródeł w tym m.in. od agencji Reuters.
Ostatnie dni przynosiły wiele informacji na temat premiery nowego smartfona Apple. Wygląda na to, że we wrześniu wszystko się wyjaśni.
Przypominamy, że mniej więcej w tym samym czasie Microsoft zamierza zaprezentować Windows Phone 8. Jednak dużo większą uwagę może przyciągnąć najnowszy smartfon Apple, który zgodnie z logiką powinien nazywać się iPhone 5, ale równie dobrze może być to "Nowy iPhone".
http://www.chip.pl/images/2012/08/01/iPhone22.jpeg/image_full
Z tego co już wiemy – ekran urządzenia będzie większy – jego przekątna to ok. 4 cali. Znajdzie się w nim również 4-rdzeniowy procesor oraz nowe złącze ładowarki. Warto wymienić również złącze słuchawkowe przeniesione na spód urządzenia.
Najnowsze informacje potwierdzone m.in. przez Reuters oraz AllThingsD mówią, że oficjalna prezentacja nowego iPhone nastąpi 12 września tego roku – jeszcze trochę ponad miesiąc. Inne portale donoszą, że tego dnia prócz iPhone pojawi się m.in. nowy iPod Touch, iPod Nano oraz odświeżony iPad – jednak w taką klęskę urodzaju trochę wątpimy.
źródło: chip.pl

grzyb
02-08-2012, 11:07
Jakby nie był większy to pomyślałbym, że to iPhone 4 :D A tak bez hejtu to fajnie, że wyjdzie nowy iPhone - w kwestii gier się pewnie coś posunie do przodu.