PDA

Zobacz pełną wersję : CyanogenMod dla międzynarodowej wersji HTC One X


NokiaUser
18-09-2012, 15:20
CyanogenMod, czyli wyjątkowo popularna wersja Androida tworzona przez entuzjastów, będzie dostępny dla międzynarodowej wersji One X z procesorem Tegra 3. Już teraz można pobrać wersję rozwojową Nightly Build.
http://www.chip.pl/news/sprzet/telefony/2012/09/resolveuid/726d95bc91500b83736aa7e847e2722b/image_full
One X w amerykańskiej wersji z procesorem Snapdragon może się już cieszyć CyanogenModem już od jakiegoś czasu. Teraz dołącza do niego międzynarodowa wersja z procesorem Tegra 3, która jest sprzedawana również w naszym kraju. System jest póki co nieukończony, w bardzo wczesnej wersji rozwojowej, ale ponoć już teraz obsługuje wszystkie podzespoły telefonu, a użytkownicy po zmianie systemu powinni odczuć dłuższą pracę telefonu na baterii.

Pamiętajmy, że CyanogenMod to dzieło entuzjastów, dlatego też nie namawiamy do zastępowania nim oficjalnego oprogramowania. Ów alternatywny Android jest bardzo chwalony przez jego użytkowników, ale jego twórcy pracują nad nim hobbystycznie, po godzinach. Może, ale nie musi być lepszy od oficjalnego systemu stworzonego przez HTC.
źródło:chip.pl

Kacpi
18-09-2012, 17:27
Może, ale nie musi być lepszy od oficjalnego systemu stworzonego przez HTC.

To mnie całkowicie rozwaliło :D Jakiś tam CM nigdy nie będzie lepszy od Sense. Brak nawet zbliżonej funkcjonalności, w dodatku pracują na nim "po godzinach", witajcie codzienne aktualizacje "naprawiające" jeden błąd i wprowadzające kolejny. NIE dla CM na HTC !