PDA

Zobacz pełną wersję : Galaxy Note II już w przedsprzedaży w Polsce. Cena jest niezła


Potok666
03-10-2012, 16:27
http://komorkomania.pl/images/2012/08/galaxy-note-ii-product-image-gray-3-119677.jpg

Dzisiaj Adam pisał Wam, że Galaxy Note II pojawił się oficjalnie na rynku brytyjskim. Okazuje się, że nie będziemy musieli na niego czekać zbyt długo. Nowy tabletofon Samsunga trafił do przedsprzedaży w internetowym sklepie RTV EURO AGD, a jego cena wydaje się dość korzystna.

Galaxy Note II od dzisiaj dostępny jest w przedsprzedaży w sklepie Euro.com.pl, który będzie mieć wyłączność przez tydzień na ten model. W ofercie Euro dostępne są obie wersje modele (biała i szara), a przy ich zakupie dodawane ma być również etui. Cena Galaxy Note’a II została ustalona na poziomie 2749 zł.

Patrząc na cenę Galaxy S III w momencie premiery – 2800 zł – widać, że Samsung tym razem nie przesadził z wyceną topowego produktu. Co więcej, mogą zasugerować, że jest ona dość korzystna jak za urządzenie o tak dużych możliwościach. Dodatkowo powinna ona szybko spaść (także w ofercie sklepów internetowych), gdy tylko smartfon trafi do ofert polskich operatorów.

Mając już okazję bawić się nowym Galaxy Note’em mogą stwierdzić, że może być to kolejny hit Samsunga. Podczas krótkich testów na targach IFA 2012 pozytywnie zaskoczył mnie szczególnie nowy, 5,5-calowy ekran HD Super AMOLED o rozdzielczości 1280 x 720, który nie wykorzystuje PenTile. Nowa matryca sprawia, że na wyświetlaczu niemal niedostrzegalne są pojedyncze piksele – ostrość wyższa niż w Galaxy S III. Nie mniejsze wrażenie robi rysik i wykorzystujące go wbudowane aplikacje. Panel dotykowy rozpoznający ponad tysiąc stopni nacisku, rozbudowane aplikacje Samsunga, opcja wskaźnika czy możliwość korzystania z rysika w aplikacjach firm trzecich to tylko kilka opcji oferowanych przez nowego Note’a.

Źródło:
komorkomania.pl