PDA

Zobacz pełną wersję : Nokia podpisuje umowę z Oracle na usługi mapowania?


Potok666
03-10-2012, 16:28
http://infonokia.pl/wp-content/uploads/2011/12/nokia-mapy-nokia-nawigacja.jpg

Według krążących dzisiaj w sieci informacji, Nokia podpisać miała wiążącą umowę z firmą Oracle, na dostarczanie usług mapowania, a informacja ta ponoć została potwierdzona już przez przedstawicieli fińskiego przedsiębiorstwa.

Jeżeli okaże się to prawdą, to Nokia, może na tym naprawdę wiele zyskać – jako, że Oracle sprzedaje swoje produkty dużym przedsiębiorstwom, Nokia Maps mogłoby trafić do całkowicie nowego kanału użytkowników i potencjalnych odbiorców. Kierownictwo Nokii ponoć uważa rozpoczęcie współpracy z Oracle, za ważny krok w rozszerzeniu możliwości oraz dokładności oferowanych dotychczas map.

Z całą pewnością, Nokia może podziękować Apple, za wypuszczenie zbugowanych i niespełniających oczekiwań użytkowników map, które miały zapewniać „najlepsze usługi mapowania”. Między innymi dzięki temu oraz dzięki wysokiej jakości, fińska firma cały czas pozyskuje nowych partnerów oraz może rozszerzać swoją ofertę na kolejne lokalizacje.

Współpraca z tak dużą spółką jaką jest Oracle, z całą pewnością wyjdzie firmie Nokia na dobre – czy myślicie, że w najbliższym czasie odbije się to w jakiś sposób na działaniu dotychczasowych Map?

Źródło:
infonokia.pl