PDA

Zobacz pełną wersję : Galaxy S III Mini zadebiutuje już za tydzień?


Potok666
04-10-2012, 16:07
http://komorkomania.pl/images/2012/10/sgs3-131201.jpg

Samsung Galaxy S III to bez wątpienia rewelacyjny smartfon, ale dla wielu potencjalnych klientów barierą nie do przeskoczenia może być jego ogromny, 4,8-calowy wyświetlacz. Wygląda jednak na to, że południowokoreański producent znalazł małe rozwiązanie dużego problemu.

Niemiecki oddział Samsunga rozesłał zaproszenia na imprezę, podczas której zostanie zaprezentowane nowe urządzenie z hasłem: “Coś tak wielkiego może być tak małe. Coś tak małego może być tak wielkie”. Wymowna jest także litera “S” widoczna w tle. Wszystko wskazuje więc na to, że na imprezie zadebiutuje Galaxy S III Mini, o którym plotki pojawiły się już kilka tygodni temu.

Oficjalnie żadne informacje na temat nowego smartfona południowokoreańskiego giganta nie są jeszcze znane, ale jeśli wcześniejsze plotki się potwierdzą, to zostanie on wyposażony w 4-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Podczas wykonywania zdjęć pomocny będzie 5-megapikselowy aparat, a całe urządzenie napędzać ma dwurdzeniowy procesor o nieznanej częstotliwości.

http://komorkomania.pl/images/2012/10/gsmarena-001-131201.jpg

Jeśli doniesienia się sprawdzą, to “mały” odnosić się będzie nie tylko do rozmiarów smartfona, ale też do jego ceny. Ta ponoć oscylować ma w granicach 250 euro, co w przeliczeniu daje ok. 1030 zł.

O tym, czy przecieki okażą się prawdziwe, przekonamy się już za tydzień, ponieważ organizowana przez Samsunga impreza zaplanowana jest na 11 października.

Dla mnie w całej sytuacji najciekawsze jest to, że Apple dopiero co rozpoczął sprzedaż iPhone’a 5, w którym wychwala jego “duży” 4-calowy wyświetlacz. Jeśli teraz Samsung zacznie promować urządzenie z ekranem o tej samej przekątnej jako tanią miniaturkę, to może być zabawnie.

Źródło:
komorkomania.pl