PDA

Zobacz pełną wersję : Microsoft poprawi wyniki wyszukiwania Windows Phone Store!


Potok666
25-10-2012, 17:15
http://windows-phone.pl/wp-content/uploads/2012/10/windows-phone-store.jpg

Dokładnie 17 października 2012 informowaliśmy Was o zmianie silnika wyszukiwania aplikacji przez Microsoft w Windows Phone Store. Użytkownicy i deweloperzy telefonów z kafelkami donosili, że jakość wyszukiwania aplikacji w sklepie Microsoftu zamiast się poprawić znacznie się pogorszyła.

Z przyjemnością donosimy, że Microsoft planuje wypuścić poprawki do nowego algorytmu wyszukiwania w swoim sklepie z grami i aplikacjami. Pracownik MS z Dev Center poinformował, iż prace nad dostrojeniem algorytmu zostały rozpoczęte. W tej chwili testowana jest potencjalna poprawka, która rozwiąże kilka niedociągnięć. Po wydaniu łatki, co powinno nastąpić w ciągu kilku dni, prace nad uaktualnieniem Windows Phone Store będą nadal kontynuowane.

Microsoft milczał stosunkowo długo w tej sprawie co deweloperzy przyjęli z niezadowoleniem. Problem pierwotnie pojawił się 9 października. Być może MS pod wpływem krytyki ugiął się i postanowił naprawić swoje błędy wprowadzone przy zmianie algorytmu, który przypomnijmy wykorzystuje Bing dla wyników wyszukiwania.

windows-phone.pl