PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwsi będą ostatnimi – premiera Samsunga Ativ S opóźniona?


Potok666
15-11-2012, 18:01
http://windows-phone.pl/wp-content/uploads/2012/11/Samsung-Ativ-S.jpg


Samsung Ativ S był pierwszym urządzeniem z Windows Phone 8 na pokładzie, jakie zostało zaprezentowane światu. Koreańczycy zaskoczyli wszystkich, pokazując swój topowy model z mobilnymi „Okienkami” jeszcze przed prezentacją flagowców konkurencji.

Minęły miesiące, premiera Windows Phone 8 już za nami, teraz przyszedł czas na oczekiwanie, aż urządzenia z tą odsłoną systemu rozgoszczą się na rynku. O ile HTC i Nokia dzielnie stanęły w szranki, walcząc o klienta, tak o Samsungu zrobiło się coś podejrzanie cicho. Pojawiły się też spekulacje, że na premierę Ativ S przyjdzie fanom poczekać aż do grudnia.

Nieprzyjemna plotka powstała za sprawą jednego z większych sprzedawców w Wielkiej Brytanii (Clove). Strona, gdzie można było przedpremierowo zamawiać Ativ S została zaktualizowana, a najnowsze informacje donoszą właśnie o opóźnionym terminie wysyłki.

Przypomnijmy, że Samsung Ativ S to urządzenie z ekranem o przekątnej 4,8 cala wykonanym w technologii Super AMOLED, którego sercem jest dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1.5 Ghz. Posiada 16GB wbudowanej pamięci, slot na karty pamięci microSD, potrafi także korzystać z dobrodziejstw technologii NFC.

Z naszych informacji wynika, że Ativ S będzie dostępny w Polsce dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Źródło:
windows-phone.pl

NokiaUser
15-11-2012, 18:14
Z naszych informacji wynika, że Ativ S będzie dostępny w Polsce dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Strasznie długo.Niby dlaczego skoro ten telefon jest już dostępny w Europie?