PDA

Zobacz pełną wersję : Apollo Plus to kolejna aktualizacja Windows Phone’a 8


Potok666
27-11-2012, 18:00
http://s1.blomedia.pl/komorkomania.pl/images/2012/11/Nokia-Lumia-920-136823.jpg

Windows Phone 8 to produkt udany, ale nie pozbawiony błędów. Pomimo szczerych chęci Microsoft nie zdążył dopracować systemu do perfekcji. Przygotowuje jednak aktualizacje, takie jak update Apollo Plus.

Aktualizacja ma wprowadzić upragnioną obsługę VPN. Pozwoli ona łączyć się z sieciami, które używają tego zabezpieczenia. Są to głównie sieci korporacyjne, więc ich pracownicy z pewnością się ucieszą. Obsługa sieci WiFi również zostanie ulepszona. Po aktualizacji pojawi się opcja ciągłego połączenia z siecią. Skróci to czas działania baterii, jednak czasami ciągły dostęp do Internetu jest potrzebny. Oprócz tego pojawią się usprawnienia i poprawki związane z jakością dźwięku.

Apollo Plus przyniesie więc drobne, ale istotne zmiany. Będzie to też okazja dla Microsoftu na przetestowanie aktualizacji OTA. Mam nadzieję, że gigant z Redmond odpowiednio się do tego przygotowuje i serwery wytrzymają natężenie chętnych.

Pomimo że aktualizacja już pojawiła się na horyzoncie, nieprędko do nas dotrze. Microsoft planuje podać szczegóły dopiero na targach Mobile World Congress w lutym. Ważne jednak, że jakieś informacje się pojawiły i prace nad usprawnieniem Windows Phone’a 8 trwają.

Źródło:
komorkomania.pl