PDA

Zobacz pełną wersję : 9000 , i 9100 TEST Folia 3MK Shine i Shield


Barti88
28-11-2012, 19:59
Witam serdecznie ,

Chciałbym przedstawić recenzje folii – 3MK Shine I 3MK Shild do samsunga galaxy s I s II , które otrzymałem celem ich przetestowania.

Opakowanie zawiera :
- 2x folia ( co jest ogromnym plusem )
- ściereczkę ( lepsza od innych firm bo nie jest taka miękka i ładnie zbiera )
- instrukcje ( język angielki i polski )

Folie są idealnie wycięte (nie są za duże jak u konkurencji) co umożliwia łatwiejszą aplikację na ekran telefonu. Dobrze się klei co sprawia , że nie powstają pęcherzyki powietrza , które nie tylko szpecą , ale i zmuszają nas do powtórzenia całej procedury.

Na folii SHINE :
- nie widać odcisków palców
- po przyklejeniu zamienia telefon w lusterko , co jest dobrym gadżetem dla kobiet (jeżeli mężczyźni preferują takie upiększenie swojego urządzenia z pewnością się nie zawiodą)
- bardzo dobrze chroni ekran

Na folii Shild :
- sprawia wrażenie jak by jej nie było , ale myślę ze jest to pożądany efekt
- bardzo dobrze chroni ekran

Produkty te nie odkształcają obrazu , ani nie zmieniają kolorów wyświetlanych przez telefon , oraz nie pogarszają czułości dotyku.
Zarówno Shild jak i Shine w skali od 1-6 , oceniam na 6 , jednakże wiadomo że folię powinniśmy dostosować do swoich oczekiwań. Shild jak sama nazwa wskazuje – tarcza – ma dodatkowo ochraniać ekran przed zarysowaniami , natomiast Shine ma Zamienic nasz telefon w efektowne cacko.

Ściereczka - wykonana jest z innego materiału niż u konkurencyjnych firm lecz nie jest to bynajmniej minus – wspaniale oczyszcza powierzchnie ekranu pozostawiając ja idealnie czystą i gotową do aplikacji folii.

Instrukcja Obsługi – jest krótka , ale zawiera wszystkie potrzebne informacje. Napisana jest w dwóch językach ( polski , angielski). Zawiera cenne wskazówki oraz ilustracje , które pomogą nawet początkującemu użytkownikowi .
Jestem bardzo mile zaskoczony , gdyż cena tego produktu jest niewielka co na pewno zadowoli każdego konsumenta. Jakość jest nie porównywalnie lepsza od innych marek dostępnych na rynku.

Dlatego serdecznie polecam produkty firmy 3MK , gdyż łączą w sobie troskę o :
- twój telefon , by nie zniszczył się i nie tracił na wartości , nie trzeba się martwic że w torbie lub w kieszeni nasze urządzenie uszkodzi się poprzez nie estetyczne zarysowania na ekranie.
- twoja kieszeń , gdyż cena na pewno jest przystępna dla każdego (2 x folia)

Ogólnie nigdy tak łatwo nie udało mi sie przykleić folii na ekran.

proszę pisać to powysyłam fotki na e mail jak wygląda po naklejeniu

Potok666
28-11-2012, 20:14
Barti88 dziękujemy za bardzo dobry test, napewno się przyda!!

Barti88
29-11-2012, 10:55
Fotki :

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

kawakmx99
29-11-2012, 15:42
Podoba mi sie to lusterko :)