PDA

Zobacz pełną wersję : Google aktualizuje Nexusy – grudzień wraca do Androida


Potok666
29-11-2012, 20:10
http://s2.blomedia.pl/komorkomania.pl/images/2012/11/Nexus-4-135760.jpg

Android 4.2 to system nie pozbawiony błędów. Problemy z Bluetoothem, jasnością ekranu czy restarty w losowych momentach to tylko wybrane wady, przez które korzystanie z systemu nie jest tak przyjemne, jak być powinno. Google pracuje nad poprawą Androida, czego dowodem jest kolejna aktualizacja Nexusów. Czy eliminuje ona wszystkie błędy?

Niestety, nie. Z pewnością większość użytkowników poczuje się zawiedziona, ale ostatnia aktualizacja uzupełnia… brak grudnia w kalendarzu. Z pewnością był to uciążliwy bug, szczególnie dla osób, które często korzystają z kalendarza. Ale usunięcie jednego błędu to zbyt mało, tym bardziej że są inne palące problemy.

Domyślam się, że przywrócenie grudnia do kalendarza nie wymagało od programistów ogromu pracy. Pozostałe błędy, jak sądzę, są bardziej skomplikowane i na ich rozwiązanie potrzeba więcej czasu. Mam nadzieję, że kolejne aktualizacje pojawią się już wkrótce. Zresztą na miejscu Google’a wstrzymałbym się z prezentacją tego systemu tylko po to, żeby go dopracować.

Aktualizacja do Androida 4.2.1 jest dostępna dla Nexusa 4, Nexusa 7, Nexusa 10 i Galaxy Nexusa.

Źródło:
komorkomania.pl