PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy cennik easyCALL.pl - 19 groszy na komórki w Polsce


asik3
11-12-2012, 16:19
Od 6 grudnia br. w easyCALL.pl obowiązują nowe stawki za połączenia telefoniczne. Minuta do wszystkich sieci komórkowych w Polsce kosztuje tylko 19 groszy, a na stacjonarne - 7 groszy. Znacznej obniżce uległy też ceny połączeń na telefony komórkowe za granicę - np. za minutę rozmowy z abonentami sieci telefonii komórkowych w Wielkiej Brytanii zapłacimy 29 groszy.

Nową ofertę cenową easyCALL.pl wyróżnia przejrzystość i najbardziej atrakcyjne stawki pośród największych operatorów VoIP w Polsce (w tym Skype). 7 groszy to jednolita stawka za minutę połączenia ze wszystkimi numerami stacjonarnymi w Polsce. W porównaniu do poprzednio obowiązujących stawek, cena zmniejszyła się o 1 grosz. Z kolei 19 groszy to jednolita stawka za minutę połączenia ze wszystkimi sieciami komórkowymi w Polsce. Cena ta uległa obniżeniu o 10 groszy w przypadku połączeń na telefony komórkowe Orange, Plus, T-Mobile, i aż o 70 groszy w przypadku połączeń na telefony komórkowe sieci P4.

Jeszcze większa skala obniżek dotyczy połączeń z telefonami komórkowymi na świecie. W jednym z najpopularniejszych kierunków - do Wielkiej Brytanii - koszt połączenia na komórkę spadł aż o 1,5 złotego. Od 6 grudnia wynosi 29 groszy za minutę. Niższe stawki obowiązują w innych popularnych kierunkach - np. do Niemiec, Holandii czy Włoch. Dzwoniąc do tych krajów za minutę połączenia z telefonami komórkowymi zapłacimy 19 groszy.

Obniżce uległy też ceny dla połączeń realizowanych przez numer dostępowy - bezpłatny, jeśli dzwonimy z telefonów stacjonarnych. Najbardziej potaniały połączenia przez numer dostępowy na komórki. Minuta kosztuje obecnie 29 gr. za minutę. Jest to jedna z najlepszych ofert na rynku.

Wszystkie rozmowy w easyCALL.pl są rozliczane sekundowo, bez żadnych opłat za rozpoczęcie połączenia. Szczegółowy cennik można zobaczyć pod adresem: Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników..