PDA

Zobacz pełną wersję : [mac] Transfer muzyki z itunes


jendru
22-06-2009, 17:03
Uwaga, sposób działa tylko na komputerach z systemem operacyjnym MAC. Niedługo postaram się znaleźć sposób dla osób używających windowsa. Póki co macie tutaj tutka po angielsku Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Ja osobiście używam obydwu tych systemów.


Witam, to jest tutorial dla osób dbających o swoją bibliotekę muzyczną w programie itunes. Dla tych którzy porzucili np. iphone 3g dla nokii również. Jeżeli mamy ładnie uporządkowaną bibliotekę muzyczną i chcemy by taka synchronizowała się z naszym telefonem nokia (mam na myśli uporządkowane nazwy jak i okładki) to ten tutorial jest właśnie dla nas. Odpowiedź znalazłem na to w googlach na oficjalnym forum nokii.

1. Potrzebny nam jest program Nokia Multimedia Transfer który bez problemu powinniście odnaleźć w googlach. Dam dodatkowo linka dla osób które mają lenia
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Rozmiar: 3,7 mb

2. Oczywiście program instalujemy. Dla osób które są naprawdę konkretnie zielone powiem że zipa musimy wypakować.

3. Otwieramy itunes i tworzymy playliste o nazwie np. nokia 5800.

4. Otwieramy NMTi idziemy do devices settings -> audio -> Zaznaczamy opcje: iTunes Transfer for select folders & playlists

5. Zaznaczamy w programie naszą playliste

6. Klikamy Start Itunes Transfer

I to wszystko, możemy się cieszyć z muzyki itunes na nokii.

mateusz.mir
24-06-2009, 17:07
U mnie działa;) ale mam mały problemik co z okładkami niestety mi się nie zgrywją?

jendru
24-06-2009, 18:56
Mi po wykonaniu tych czynności wszystko ładnie się zgrywało razem z okładkami. Mam program z tego linku i itunes najnowszy. Sprawdź jeszcze w tym nokia multimedia transfer w opcjach gdzieś czy nie ma gdzieś zaznaczonego żeby kopiować bez okładek czy coś.
Tak btw. ja mam okładki w itunes ściągane albo razem z oryginalną muzyką albo pobrane po uzupełnieniu nazwy albumu i wykonawcy w programie itunes.