PDA

Zobacz pełną wersję : Aktualizacja dla Windows Phone 8 już niedługo, pojawi się radio FM


Potok666
15-12-2012, 20:01
http://infonokia.pl/wp-content/uploads/2012/10/windows-phone-logo-nowe-pan-e13515814377201.png

Chociaż system operacyjny Windows Phone 8 nie jest długo na rynku, to już w styczniu możecie się spodziewać aktualizacji platformy. Microsoft wprowadzi kilka małych modyfikacji, m.in. doda radio FM oraz nowe funkcje związane z wiadomościami.

Zmiany, które pojawią się w aktualizacji do Windows Phone 8 to efekt prac, które nie udało się wprowadzić w finalnej wersji. Najważniejszym dodatkiem będzie obsługa radia FM, które nie wiadomo czemu znikło z specyfikacji WP8. W tej chwili trzeba zadowolić się tylko radiem internetowym.

Kolejne nowości to:
- obsługa sieci VPN, czyli możliwość połączenia urządzenia mobilnego z komputerami w firmie,
- aktualizacja w trybie VTA, czyli z poziomu smartfona,
- nowe centrum powiadomień,
- Bluetooth 4.0.

Sporo zmieniono także z wiadomościami. Nie są to jakieś przełomowe zmiany, ale przydatne dla użytkownika.

Będzie możliwość zapisywania kopii roboczych. Coś normalnego, ale w Windows Phone 8 tego nie było… Ale nie zabraknie także usuwania wszystkich SMSów.

http://infonokia.pl/wp-content/uploads/2012/12/OTA-Update-5.jpg

Pojawi się także funkcja znana z Symbiana, czyli odrzucenie połączenia przychodzącego z wysłaniem SMSa. Będzie można dodać swój szablon.

Niby to nie są rewolucyjne zmiany, ale na pewno będą przydatne dla użytkownika… Ja się na aktualizację bardzo cieszę, a Wy? Czekacie na nowe funkcje? Czy może jeszcze czegoś Wam brakuje?

Wzięte z: infonokia.pl

Powiem wam że naprawde ciekawe zmiany szczególnie Radio FM i Bluetooth 4.0

"Najważniejszym dodatkiem będzie obsługa radia FM, które nie wiadomo czemu znikło z specyfikacji WP8. W tej chwili trzeba zadowolić się tylko radiem internetowym."

oczywiście dlatego że jakość Radia FM nie była w pełni zadowalająca dlatego MS zrezygnował z tego projektu aż do aktualizacji. Osobiście wiedziałem prawie od początku że radio będzie bo Nokia Lumia 920 posiadała antene FM.
Teraz wszystkie specyfikacje będą musiały się zmienić :)

Można też być przygotowanym na możliwość wyboru czy Wi-Fi ma się usypiać po blokadzie czy nie.