PDA

Zobacz pełną wersję : Portico nie daje oczekiwanych efektów – problemy dalej występują!


Potok666
24-12-2012, 20:47
http://windows-phone.pl/wp-content/uploads/2012/12/microsoft-boston-store-logo.jpg

Portico – aktualizacja dla Windows Phone 8 (Apollo), która miała pozbyć się problemów wieku dziecięcego najnowszego mobilnego systemu Microsoftu, np.: losowych restartów urządzeń i ich zawieszania się. Zarówno posiadacze modeli HTC jak i Nokii (w niektórych regionach) mogą pochwalić się, że już korzystali z nowej funkcji Windows Phone 8 (aktualizacji Over The Air), ale niestety nie mogą wciąż powiedzieć, że ich smartphone’y działają tak jak powinny.

Głównie przyczyny wydania tak szybkiej aktualizacji przez Microsoftu, czyli restarty i blokady systemu, nie ustąpiły, a wręcz przeciwnie – są coraz częściej zauważalne. Mało tego, w przypadku Lumii 920 dodatkowo pojawił się problem z niewłaściwą pracą czujnika światła, co powoduje niewłaściwe działanie podświetlenia wyświetlacza. Nie są to pojedyncze przypadki nieprawidłowego działania systemu. Operatorzy dostają wiele zgłoszeń, że po aktualizacji z telefonami jest gorzej niż przed.

Stanowisko Microsoftu jest nieznane, ale z całą pewnością nie pozostaną obojętni na tę sytuację. Szczególnie Nokia powinna zwrócić uwagę na problem z czujnikiem światła, który obecnie występuje tylko w Lumii 920.

A czy posiadacze smartphone’ów z Portico wśród naszych czytelników mogą coś więcej powiedzieć na temat ostatniej aktualizacji systemu?

Wzięte z: windows-phone.pl