PDA

Zobacz pełną wersję : AIMP dla Androida już niedługo


Derbi_senda
14-01-2013, 20:57
http://android.com.pl/images/user-images/zapper/2013/01/AIMP.png
Na wstępie pozwolę sobie na dwa subiektywne zdania w newsie. Dzisiejszego poranka otrzymałem wiadomość, która mnie niezwykle ucieszyła. Otóż jeden z moich ulubionych programów na komputery osobiste już niedługo zadebiutuje w Google Play. Jak widzicie po tytule – chodzi o AIMP.

http://android.com.pl/images/user-images/zapper/2013/01/aimp_for_android_main_screen1.png
Aplikacja ma być lekkim odtwarzaczem muzycznym, który ma służyć do wygodnego słuchania muzyki. Opierać się ma na silniku BASS i ma umożliwić odtwarzanie muzyki w formacie MP3, WAV, OGG, FLAC, AAC, ALAC i WV. Do uruchamiania aplikacji wymagany będzie Android w wersji 2.3 lub wyższej.
http://android.com.pl/images/user-images/zapper/2013/01/aimp_for_android_file_dialog1.pnghttp://android.com.pl/images/user-images/zapper/2013/01/aimp_for_android_file_dialog1.png
Za cały projekt odpowiada Borys Muradov. Aktualnie trwają testy wersji alfa, ale już w tym miesiącu mają rozpocząć się publiczne testy beta. Choć aplikacja na razie wygląda na mało funkcjonalną i brakuje chociażby equlizera, to mam nadzieję, że twórcy wraz z kolejnymi aktualizacjami stworzą program, który będzie posiadał równie dużo opcji co jego desktopowy odpowiednik albo będzie wyposażony w niezbędne dodatki z atrakcyjnym wyglądem i niewielkim zapotrzebowaniem na pamięć.
http://android.com.pl/images/user-images/zapper/2013/01/aimp_for_android_playlist_screen_normal_mode1.png
Kolejne informacje związane z AIMP-em dla systemu Android będziemy starali się systematycznie publikować na łamach portalu.

Źródło: Aimp.com.pl

NokiaUser
15-01-2013, 17:34
To dobrze ja na komputerze korzystam z AIMPa 3 i mogę naprawdę go polecić.;D Nie mogę się doczekać.:)

Sztandar18
15-01-2013, 18:52
Też się cieszę, na screenie jeden z moich ulubionych zespołów - Nightwish :D