PDA

Zobacz pełną wersję : [ROZWIĄZANE] Rysa na wyświetlaczu


Dixxi
18-01-2013, 16:47
Mam małą ale strasznie denerwującą rysę na wyświetlaczu. Możecie mi polecić jakąś folię ochronną? może być do 30 zl oby nie było widać tej rysy.
Często mi świruje wyświetlacz tzn włączyłem to "pokaz dotknięcia" i widzę jak czasami w 2-4 punktach na ekranie jest niby dotkniecie ale nic nie dotykam, ekran czysty i tylko ratuje mnie reset telefonu bo nełonówka nie reaguje to może to zreklamowac? akurat by musieli wymienić wyświetlacz ;gitara

NokiaUser
18-01-2013, 17:18
Są folie które regenerują rysy na wyświetlaczu.Wystarczy poszukać na Allegro.Co do firmy "zwykłej" folii polecam BlueStar.:)

Potok666
18-01-2013, 17:22
Tak jest w przypadku Nokii:

Okres gwarancji rozpoczyna bieg z chwilą zakupu oryginalnego Produktu przez pierwszego użytkownika końcowego. Produkt może składać się z wielu odrębnych części i dla różnych części będą miały zastosowanie inne okresy gwarancji (dalej „Okres Gwarancji”). Szczególne okresy gwarancji to:


a. 24 (dwadzieścia cztery) miesiące na telefon komórkowy oraz 12 (dwanaście) miesięcy na akcesoria (niezależnie od tego czy wchodzą one w skład pakietu sprzedażnego telefonu czy też sprzedawane są oddzielnie) inne niż zużywające się części i akcesoria, wyszczególnione w pkt b) i c) poniżej;

b. 6 (sześć) miesięcy na następujące zużywające się części i akcesoria: baterie, ładowarki, podstawki do telefonu, zestawy słuchawkowe, kable i obudowy;

c. 90 (dziewięćdziesiąt) dni na nośniki, na których znajduje się oprogramowanie, np. CD-rom, karta pamięci.


W zakresie dozwolonym przez prawo krajowe, Okres Gwarancji nie zostanie przedłużony lub odnowiony bądź też w inny sposób zmieniony z powodu późniejszej odsprzedaży, naprawy lub wymiany Produktu. Naprawiona część (części) oraz wymieniony Produkt będzie jednakże objęty gwarancją na pozostałą część oryginalnego okresu Gwarancji lub na okres 60 (sześćdziesięciu) dni od daty naprawy lub wymiany, w zależności od tego, który z nich będzie dłuższy.

Dixxi
19-01-2013, 10:19
A jakbym go chciał oddać z tym świrowaniem ekranu to przyjęliby? bo to tak losowo ten ekran świruje.
Nie wiem powiedzieć, że mi ekran ostatnio nie reaguje czasami

Sztandar18
19-01-2013, 10:43
Ja miałem prawie nie widoczne brokaciki pod ekranem i nadarzyło się nieszczęscie i telefon mi spadł, miałem plame w aparacie, oddałem telefon i aparat oraz ekran naprawili mi, więc warto oddać.

Dixxi
19-01-2013, 10:54
Ja miałem prawie nie widoczne brokaciki pod ekranem i nadarzyło się nieszczęscie i telefon mi spadł, miałem plame w aparacie, oddałem telefon i aparat oraz ekran naprawili mi, więc warto oddać.

No ale u ciebie było to widać, a u mnie nie wiadomo czy akurat wystąpi ten problem ;/
Jak roota cofnąć?

Sztandar18
19-01-2013, 11:20
Załóż drugi temat bo NokiaUser będzie krzyczał :D

NokiaUser
19-01-2013, 11:26
Poinformuj ich o tym ,że psuje Ci się od okazji do okazji a nie przez cały czas.:)
Co do roota:
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.