PDA

Zobacz pełną wersję : [KLAWIATURA] Swype - 1.0.3.5809


kawakmx99
31-01-2013, 18:54
http://dl.dropbox.com/u/16584490/Swype/htc.png


http://dl.dropbox.com/u/16584490/Swype/logo1.png


Swype jest to rewolucyjna klawiatura, na której piszemy słowo bez odrywania palca od ekranu.
Jest tylko jedno ale Swype jest ciągle w wersji beta i oficjalnie jest preinstalowany w telefonach np. marki Samsung (SGS i inne). Zapisując się do beta testerów mamy zawsze dostęp do najnowszej wersji programu.

Zrzuty ekranu

http://dl.dropbox.com/u/16584490/Swype/screenshot.png

http://dl.dropbox.com/u/16584490/Swype/screenshot7.png

http://dl.dropbox.com/u/16584490/Swype/screenshot8.png

http://dl.dropbox.com/u/16584490/Swype/screenshot1.png

Uwaga!!!

Poradnik jak zainstalować swype na urządzeniu które ma już wgrane swype:

1) Żeby podjąć się zainstalowania innej wersji niż ta którą daje ci producent musisz posiadać zrootowany telefon bo inaczej musisz dać sobie z tym spokój.

2) Pobierasz z marketu aplikacje "Root App Remover" lub "Titanium Backup" oraz "Root Explorer" lub "Yaffs Explorer"(darmowy).

3) Uruchamiasz Root App Remover - może to chwilkę zająć gdyż aplikacja skanuję fona w poszukiwaniu aplikacji użytkownika systemowych oraz jego nie systemowych ^^

4) Użyj Root App Remover przejdź do zakładki "system apps" (w Titanium "Kopie zapasowe/Przywracanie") przewiń na dół gdy ujrzysz "Program Swype" przyciśnij na niego i kliknij przycisk "recycle" (w Titanium kliknij i Odinstaluj), ten krok całkowicie wywali Swype z twojego telefonika.

5) Uruchom Root Explorer i wciśnij "Mount R/W" znajduję się ten przycisk u góry gdzie widnieje symbol R/W (czyli read prawo odczytu i write zapisu) jeśli tego nie wciśniesz to nie będziesz mógł zedytować plików systemowych , teraz udaj się do folderu "system" fi w tym folderze wejdź w folder "lib" w nim wywal taki oto plik "libswypecore.so"

6) Gdy już wywaliłeś wcześniejszy pliczek udaj się do folderu "data" później znów do "data" usuń w nim folder o nazwie "com.android.android.inputmethod" (jeśli tego folderu nie ma to dla tego ponieważ nie używałeś swypa wcześniej i po prostu nie stworzył w systemie swoich plików konfiguracyjnych w takim wypadku możesz wyłączyć już programik root exploler)

7) Teraz możesz wejść na stronę swypa zarejestrować się, ściągnąć swype installera i pobrać jak każdy śmiertelnik wersje swype beta i cieszyć się nim, podziwiać, wpadać w zachwyt itd.Należy wejść na stronę swype Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.podać mail oraz jakieś hasło oraz zaakceptować warunki licencji.
Po chwili dostaniemy mail z linkiem do pobrania installera swype (aplikacja która pobiera swype) oraz kod który wpisujemy w 14 punkcie instrukcji. W 15 pkt. należy wybrać Eastern Europe jeśli chcemy mieć polski język.

Instrukcja instalacji Swype beta
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

CHANGELOG : Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.