PDA

Zobacz pełną wersję : [APLIKACJA] Adkash


sestho
02-02-2013, 22:07
Aplikacja, dzięki której zarabiamy za każdym razem, gdy ktoś do nas dzwoni lub otrzymujemy wiadomość.

http://www.adkash.pl/wp-content/uploads/2012/12/adkash-polaczenie.png

W aktualnej wersji BETA aplikacji nie występuje tak jak na powyższym przykładzie obrazek słuchawki, lecz przycisk „skip” (z ang. pomiń). Po jego naciśnięciu mamy możliwość odebrania/odrzucenia połączenia. Sytuacja zmienia się, jeśli mówimy o SMS/MMS. Reklama jest tłem fragmentu otrzymanej wiadomości. Po kliknięciu na nią, obrazek znika i widzimy normalny ekran.

Kiedy będzie wersja finalna?
Dowiemy się tego podobno 9 lutego tego roku. W chwili obecnej zarabiamy wirtualne pieniądze. Czyli nie możemy ich wypłacić.


Stawki

Otrzymujemy do 0,05$ za każde przychodzące połączenie, otrzymanego SMSa oraz MMSa.
Dodatkowo: będąc na pakiecie Pro/Master/Gold wraz z każdą osobą, która pobierze aplikacje i zaloguje się z naszego polecenia, do konta zostanie dopisane do 0,20$ tygodniowo! Ponadto, jeśli dany człowiek zostanie partnerem, do 1,00$ tygodniowo!


Czy reklamy, nie będą jednym wielkim spamem?

Nie! Każde zgłoszenie przechodzi skrupulatną analizę.
Reklamy będą podzielone na ogólnoświatowe i regionalne. W przypadku tych pierwszych umowy mają podpisane ogromne korporacje m.in.: Coca-Cola, BMW, Hewlett-Packard, Dior, Marlboro, Puma, Ikea, Disney i wiele innych. Jeśli mowa o drugim przypadku. Każdy lokalny przedsiębiorca (z danego kraju), czy nawet przeciętny Kowalski będzie mógł zamówić mobilną reklamę.

Aby móc korzystać z aplikacji należy posiadać konto w World GMN. Rejestracja jest w pełni darmowa.
Więcej informacji można znaleźć na stronie informacyjnej: Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

grzyb
02-02-2013, 22:31
Takim sposobem można nabić krocie w ciągu bardzo krótkiego czasu np. poprzez zwykłą bramkę sms. Gdzie jest haczyk?

sestho
03-02-2013, 18:38
Nie, nie będzie można. Otrzymałem z Supportu informacje, że przed wypłatą będą sprawdzane logi danego użytkownika. Oszustwa zostaną wykryte i usunięte.
Jest to informacja na chwile obecną, jak to wyjdzie w rzeczywistości - nikt nie wie.

grzyb
03-02-2013, 21:33
Logi czyli co - każdorazowo po przyjściu smsa będzie się zapisywało od kogo go otrzymałem? Bo nie sądzę, żeby mieli wgląd do operatorów w takie wiadomości. Ciężko też udowodnić czy powiedzmy 100 smsów dziennie z bramki to nabijanie czy faktyczna konwersacja. Jeśli jakiś znajomy ma minuty darmowe to równie dobrze mógłby robić do mnie połączenia po sekunde i nabijać. No chyba, że aplikacja będzie przekazywała takie informacje jak numer i czas połączenia, wtedy dobrowolnie, za marne grosze dalibyśmy się śledzić. No ciekaw jestem bardzo jak to będzie działało jak już wystartuje.

sestho
03-02-2013, 21:49
Jeżeli będę posiadał jakieś nowe informacje - na pewno się tutaj pojawią.

EDIT:
Aktualnie jest zainstalowanych około 50 tys. aplikacji. Wersja finalna ujrzy światło dzienne, gdy ta wartość dojdzie do 100 tys.
Wniosek jest jeden. Należy zachęcać kogo się da, żeby zainstalował program!