PDA

Zobacz pełną wersję : Pracownik Apple ma pomóc Google kierować Motorolą


Derbi_senda
03-03-2013, 12:28
http://android.com.pl/images/user-images/zapper/2013/03/796593-apple.jpeg
Ostatnio pracownik Google na jednej z konferencji stwierdził, że produkty Motoroli nie robią większego wrażenia. Nie wspominał jednak nic o tym, że koncern zamierza coś z tym fantem zrobić, a jak się okazuje firma postanowiła postawić pierwsze kroki, by rozwiązać tą sprawę jak najszybciej.

Google uznało, że czas najwyższy ratować przejętą niedawno Motorolę Mobility. Firma, która aktualnie można by rzec, że tonie, ma otrzymać pomocną rękę, która wyprowadzi ją na prostą. Tą ratującą dłonią ma być Guy Kawasaki, który do tej pory znany był jako pracownik Apple, a także jako wielki zwolennik (by nie rzec „wyznawca”) produktów z jabłkiem w logo. Teraz jednak zdecydował się zmienić okręt i dołączył do grupy Android.

Kawasaki ma pełnić w głównej mierze rolę doradczą, koncentrując się na kluczowych obszarach, takich jak: interfejs użytkownika, wygląd produktów, marketing i social media. Ciekawe też czy jego innowacyjne pomysły będziemy mieli okazję już sprawdzić w Motoroli X (na temat której pojawiają się pierwsze przecieki).

Na razie pozostaje uzbroić się w cierpliwość, a za jakiś czas sprawdzimy czy Guy sprostał zadaniu i firma zacznie wychodzić na plus.
Źródło: Phandroid
Wzięte z android.com.pl
Napisał Cezary Zapała