PDA

Zobacz pełną wersję : Rapidshare - sposób


Driff
02-07-2009, 10:41
Coraz częściej czytając tematy z działu download ktoś prosi o inny serwer niż rapid..bo nie może z niego nic ściągnąć (nie licząc majtek ;)

mam nadzieję, że teraz już nie będę widywał postów typu "proszę o inny serwer niż rapid"
Bo raz można wysłać głupiego smsa żeby później mieć luz {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif

dobra koniec OT! w ogóle powinien być 1 post ze sposobem i temat zamknięty.. :>


moved by_White_Raven - na życzenie autora temat zamykam a spam kasuje :] [jak będzie możliwość temat zostanie przypięty]

EyesOnly
07-07-2009, 06:17
Konto premium na RS kosztuje jakieś 16 zl / mc. przy zakupie na allegro. W związku z tym zastanawiam się nad opłacalnością takich przedsięwzięć bo 50 gr za dzień to dużo nie jest. Te wszystkie serwisy i tak nie są całkowicie darmowe - zawsze jest jakiś haczyk - a to wyślij smsa a to cośtam itd.. Do tego limity gorsze kilkukrotnie niż na RS Premium. I jeszcze te kombinowanie z linkami - wyślij do znajomego to dostaniesz punkt, a po czasie się okaże, że jednak wszyscy oszukiwali i nie damy nikomu... A w tym czasie każdy spokojnie by zarobił na kilka kont premium (w dodatku że są wakacje i pracy nie brakuje {SMILIES_PATH}/icon_razz.gif).

A jak ktoś chcę żeby było wszystko za friko no cóż... Ja nic nie poradzę, jedynie zdaję sobie sprawę, że utrzymanie tylu serwerów co ma RS jest naprawdę bardzo drogie. I dlatego jestem wstanie wydać te kilkanaście zł miesięcznie.

PS. nie daję linku do allegro bo zaraz ktoś mógłby powiedzieć, że to ja je sprzedaję i chcę sobie reklamę zrobić...