PDA

Zobacz pełną wersję : Przewodnik turystyczny do garmina


nacho
06-07-2009, 22:24
Przewodnik turystyczny do 20 krajów w Europie. Prezentuje najlepsze hotele i restauracje itd i zabierze Cię do prowincji i regionów Niemcy, Austria, Szwajcaria, Liechtenstein, Francja, Monako, Dania, Finlandia, Norwegia, Szwecja, Andora, Hiszpania, Włochy, Portugalia, San Marino, Belgia, Holandia Brytania, Irlandia, Luksemburg .
W 20 krajach w Europie oferuje 5 języków nawigacji: francuski, niemiecki, angielski, hiszpański i włoski.

Umożliwia wyszukiwanie konkretnego punktu zainteresowania organizowana według kategorii, takich jak szukać restauracji lub hotelu i dodatkowe informacje o nim.
Do instalacji potrzebujemy garmin keygen jesli nie mamy to pobieramy tuTreść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
nastepnie plik Travel Guide EuropeTreść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. rozpakowujemy ten plik i w folderze POI znajdziemy plik o nazwie MPFullEurope.gpi kopiujemy go do POI w folderze GARMIN/POI ,następnie uruchamiamy keygen w pole ID wpisujemy numer swojej mapy jesli nie znamy to uruchamiamy nasz garmin /narzedzia/ustawienia /informacje spisujemy i wpisujemy do keygen id nastepnie generate w select map produkt oczywisciwiscie Travel Guide Europe i generate kopiujeny nasz kod tylko ten ostatni do dokument tekstowy zmieniamy mu nazwe na MPFullEurope.unl i kopiujemy gdzie poprzedni garmin/poi.
WAZNE po instalacji sprawdzic czy dokument tekstowy nie zapisał sie wtakiaj formie MPFullEurope.unl.text. nalezy wtedy z pozycji telefonu zmienic nazwe do wymaganej . myśle ze wszystko jasne,poz

mar
07-07-2009, 23:07
Dziala w 100% POTWIERDZONE
Jeszcze raz dzieki
pozd

andy666
12-07-2009, 18:47
Zainstalowałem, ale jak tego użyć.
Dzięki za pomoc

YoungHustla
12-07-2009, 18:50
Najprawdopodobniej musisz wejść w Dokąd -> Dodatki -> Przewodniki turystyczne.