PDA

Zobacz pełną wersję : N97 Nokia Poland vs 5800


kopecioch
19-08-2009, 07:44
Witam na razie wstawiam zdjęcia ukazujące oba modele.
Z biegiem niedalekiej przyszłości przeprowadzę dokładny opis plusy i minusy.

AKTUALIZACJA 20.08.2009r
Juz 2 dzien na nieladowanej bateri po wyjeciu z pudelka telefon smiga dalej ma 2 kreski bateri. Do zalet nalezy zaliczyc wykonanie tego telefonu naprawde podziwiam Nokie za kawal dobrej roboty. Nie ma tu mowy o ostrych krawedziach o skrzypiacej obudowie o jakich kolwiek szparach znanych nam z 5800. Jak narazie ubogo w oprogramowanie chodz niebawem sie to zmieni nokia wczoraj udostepnila narzedzia dla programistow wraz z kodami zrodlowymi co ulatwi portowanie gier i programow na nasze platformy mowa o s60v5 czyli 5800 zaliczmy do tego:) filmy oglada sie przyjemnie, zdjecia nic nowego 5mpx dla noki to standard.Zaslepka od aparatu chodzi plynnie ma sie wrazenie rozsowajac jak bylo by to na prowadnicy z kilogramem smaru czyli mile uczucie :D nagrywanie filmow tym telefonem oraz zbieranie mikrofonu podczas krecenia jest Perfekto jakosc filmow DVD podawana przez nokie jest prawda jak zapewnimy dobre oswielenie.

narazie to tyle zrobie ladny artykuł po 2 tyg uzytkowania.

Powala mnie na kolana granie w segegenesis na emulatorku micromachines mile wspomnienia
Poza tym wykonanie bardzo dobrej jakości.

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.