PDA

Zobacz pełną wersję : Regulamin działu Motywy


orqa
03-06-2010, 16:07
Aktualizacja regulaminu - 03.06.2010 - patrz punkt III.

Z dniem dzisiejszym (tj. 03.04.2010) w życie wchodzi REGULAMIN DZIAŁU MOTYWY! Proszę o zapoznanie się z poniższymi zasadami!

I. Jak wstawić motyw na forum? Bardzo prosto:

1. Określamy kto jest autorem danego Motywu. (dajmy na to będzie nim JanKowalski)

2. W dziele "Download » Upiększanie » Motywy" szukamy wątku o nazwie "Tematy autorstwa JanKowalski". (Jeżeli takiego wątku nie ma, czytamy pkt. 3. zaś gdy udało nam się go znaleźć przechodzimy do pkt. 4.)

3. Jeśli mamy do wstawienia minimum 3 motywy autorstwa JanKowalski tworzymy nowy wątek o odpowiedniej nazwie (Tematy autorstwa JanKowalski).
A co zrobić gdy chcemy wstawić 1, max 2 Themes'y? Wybieramy wątek o nazwie "Tematy Różnych Autorów" i tam umieszczamy dany motyw wg. wzoru z pkt. 4. Moderator, gdy tylko zauważy, że w wątku "Tematy Różnych Autorów" znajdują się minimum 3 motywy stworzone np. przez JanKowalski zrobi co w jego mocy, by przenieść dane posty do nowego wątku o nazwie "Tematy Autorstwa JanKowalsk".

4. Prawidłowe utworzenie postu z Motywem:

Red HS Theme by orqa

[Nazwa motywu. (pogrubienie i większa czcionka nie jest wymagana, lecz z walorów estetycznych mile widziana) (dopisek by orqa czyli część, która mówi nam kto jest autorem danego tematu wymagany jest gdy dany post piszemy w wątku "Tematy Różnych Autorów". Znacznie ułatwi to pracę moderatorom, gdy znajdą się tam minimum 3 Motywy jednego autora)]

http://i41.tinypic.com/anlf7.jpg

[Wymagany SS by użytkownicy nie pobierali w ciemno!]

Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
[link downloadu. (do wstawienia linku używamy opcji CODE (#) !)]II. Chcesz wstawić motyw zrobiony od podstaw przez Ciebie? Postępuj zgodnie z zasadami umieszczonymi poniżej:

1. Utwórz Nowy wątek o nazwie "Tematy Autorstwa TwójNick (user centrum-mobile.pl)" (dla mnie "Tematy Autorstwa orqa* (user centrum-mobile.pl)")

2. Wstaw motyw zgonie z pkt. 4 (patrz wyżej -> Prawidłowe utworzenie postu z Motywem)III. Masz kilka motywów w jednej paczce i chcesz je nam udostępnić? Jak tak to przeczytaj poniższe pkty:

1. Otwórz wątek Paczki z Motywami -> Treść widoczna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

2. Wstaw link do swojej paczki w znacznikach CODE, pamiętaj by dodać przykładowe Screeny i ilość tematów w paczce!


!!!UWAGA!!! W dziele z Motywami:

-pisanie posta pod postem nie jest karane (tzn. 12.03.2010 wstawiłeś motyw i twój post jest ostatnim postem w danym temacie... dwa dni później znalazłeś w internecie nowy Themes stworzony przez tego samego autora, który także chcesz umieścić na forum... nie musisz edytować swojej ostatniej wypowiedzi, tworzysz nowy post by odświerzyć dany wątek).

-unikamy zbędnych komentarzy, chyba, że dany temat jest zrobiony przez użytkownika naszego forum (tam możemy podzielić się różnymi propozycjami dla autora etc. w innych sytuacjach zbędne jest pisanie "łoł, ekstra, daje + !").

-należy wrzucać tylko sprawdzone pliki. Za pliki nie sprawdzone, zainfekowane wirusami itp. wrzucający będzie surowo karany: (1x ostrzeżenie, 2x BAN) !


Regulamin by: orqa