PDA

Zobacz pełną wersję : C6 VS Motorola Flipout vs Wave


Kacpi
03-11-2010, 18:04
Siemka. Otóż mam problem..., mojej mamie kończy się umowa w Play. Ma do wyboru 3 telefony. Nokia C6, Samsung Wave (nie wiem, czy dalej jest w Play*), Motorola Flipout. Nie wiem jaki jej doradzić..., Nokia C6 to "prawie" to samo co 5800 (lepszy aparat, fizyczna QWERTY). Wave..., bardzo mi się podoba. Wyświetlacz Super AMOLED, procek 1GHz..., lecz nie wiem jak jest z baterią..., każdy pisze co innego, jedni, że trzyma 5-6 dni przy średnim użytkowaniu, inni, że 1-2 przy minimalnym. Jak jest naprawdę ? Motorola Flipout.., Android 2.1 i to chyba tylko tyle..., dla mamy jeszcze disagn oczywiście... (dla mnie denny). Więc co polecacie ?

*Na stronce Play go nie ma...

Pozdrawiam
Kacpi :)

Adeq
03-11-2010, 18:27
Twoja mama jest taka super że będzie korzystać ze wszystkiego co jest w telefonie i dostrzeże różnicę między 128 a 256mb RAM?
Jak tak to masz niezłą mamę...
niech kupi to, co jej się będzie podobać bo to przede wszystkim dla niej ten telefon

Kacpi
03-11-2010, 18:32
bo to przede wszystkim dla niej ten telefon
Jeszcze nie wiadomo :D

A co z Wave ? Jak z tą baterią ? Dalej na pulpit można wyrzucić tylko aplikacje, czy już to poprawiono, na skróty do nich ?

A co do tego ramu..., moja mama nie patrzy tylko na wygląd..., już nie :D

Adeq
03-11-2010, 18:37
tak ją zbałamucisz że weźmie to, co jej każesz i tego nie ogarnie i odda ci telefon... huh

Wave ma już Bada 1.2 ale nadal nie da się wrzucać aplikacji
Wave to fajny telefon ale dla tych, którzy nie oczekują rewelacji po FW i wystarczy im to, co daje producent...
Flipout ma małą rozdzielczość ekranu
a Nokia to Nokia.... masz 5800 więc wiesz ocb
Wg. mnie z tych 3 telefonów warto wziąć Wave'a chyba że masz jeszcze cos innego do wyboru

Kacpi
03-11-2010, 18:43
Wszytko co w LongPLAY Telefon abonament 69zł (59zł promocja) nie kosztuje więcej niż 100zł.


A w Wavie są już jakieś gry wgrane fabrycznie ? Da się w galerii/menadżerze plików tworzyć foldery ? Ale żeby czytało te z karty pamięci..., nie jak w nokii. Jaki jest dźwięk z tego głośniczka ? A słuchawki ? Budzik..., dobrze gdyby był podobny do nokiowskiego. Wiem.., sporo pytań..., ale nie mam jak sprawdzić tych rzeczy.

Aneta
03-11-2010, 18:48
Ja dla kobiety polecałabym Motorolę, powinien się twojej mamie spodobać design tego telefonu. Bo co z tego, że weźmiesz jej wypasiony telefon, jak ona, zakładam, się w ogóle na tym nie zna a bynajmniej nie sprawi jej różnicy, że telefon posiada procek 1ghz... A tak to taka Motka poręczna w miarę i ładnie w torebce wyglądać będzie. I nie będzie żalu jak się coś z nią stanie, bo zakładam, że nie obnosi się z telefonami jak z jajkiem (magia torebek). No chyba, że cfaniaku chcesz sobie przywłaszczyć telefon, to wtedy decyzja należy do ciebie.
Motorola Flipout.., Android 2.1 i to chyba tylko tyle..., dla mamy jeszcze disagn oczywiście... (dla mnie denny)
Jak widać, tobie się na męskie gusta nie podoba, a mnie akurat ten design się widzi, i to bardzo. Ale tą kwestię należy pozostawić twojej mamie, bo nie jestem pewna, czy będzie się jej podobał jakiś dotykowiec. Nooo chyba, że nie wiem, że jest maniakiem telefonów :P

Kacpi
03-11-2010, 19:59
Już :) Panie i Panowie..., ogarnąłem się..., posłuchałem rady Anetki..., zdecydowałem się na Motorolę. Zadzwoniłem do mamy..., powiedziałem..., odpowiedziała, że woli Nokię, ponieważ "Nokie się nie psują".

Samsung Wave..., tutaj też się ogarnąłem..., poczytałem. Płatne gry ?! Ale shit. Nie będę płacić..., wole kupić tylną klapkę do 5800 (połamałem "szybkę" od aparatu..., matko..., ale ja głupi jestem :D). A poza tym..., kupując Wave..., nie udzielałbym się tak często na forum..., nie pogadałbym..., aż w końcu bym wogóle o nim zapomniał (taka rzeczywistość). Ja zostaję przy 5800 :)

Dziękuję za rady i pomoc :)

Temat do zamknięcia :)

Aneta
03-11-2010, 20:06
Ojjj, nie trafiłam w gusta :D Szkoda :P Ale Nokie wcale nie są takie, że się nie psują :P

Kacpi
03-11-2010, 21:12
Nie..., tu nie tylko o wygląd chodzi. Ale o to, że film będzie pasować i na 5800 i na C6, aplikacje też..., a aktualizacja..., będzie bez problemów (ponieważ wiem, jak to się robi :D). A przede wszystkim przesądziło to, że Motorola jednak nie jest taką dobrą marką jak Nokia..., coś jak Citroen a Audi :D Bo do BMW to duuuużo brakuje :D

LuziQ
03-11-2010, 21:15
Już :) Panie i Panowie..., ogarnąłem się..., posłuchałem rady Anetki..., zdecydowałem się na Motorolę. Zadzwoniłem do mamy..., powiedziałem..., odpowiedziała, że woli Nokię, ponieważ "Nokie się nie psują".
.
.
.
.
Temat do zamknięcia :)

Nie psują? Fakt... Moja 6310 do tej pory ani razu nie była w serwisie.

Zamknięte.


P.S.
Masz coś do Citroen'a?