Centrum-Mobile.pl - Forum i support Nokia,Symbian,Android,iPhone,Samsung,Sony Ericsson,Windows Phone

Wróć   Centrum-Mobile.pl - Forum i support Nokia,Symbian,Android,iPhone,Samsung,Sony Ericsson,Windows Phone > Centrum-Mobile - Administracja > Wszystko co powinieneś wiedzieć o Centrum-Mobile

 
 
        
  

Wszystko co powinieneś wiedzieć o Centrum-Mobile W tym dziale znajdują się przydatne porady i tematy dotyczące korzystania z serwisu.


 
Narzędzia wątku
Stare 09-05-2012, 15:25  
HashCode HashCode jest nieaktywny
 
Awatar HashCode
 
Dołączył: Feb 2011
Skąd: Centrum-Mobile.pl
Posty: 239
Telefon: SE Xperia Neo V|LG Swift 4x HD
System: Android
Sieć: Plus|Play
Siła reputacji: 10 HashCode is on a distinguished road

Rangi na forum
Administrator - Główna ranga na forum. Posiadają ją osoby zarządzające forum. Nadzoruje pracę wszystkich moderatorów.

Rangi na forum
Moderator Globalny / Super Moderator - Druga ranga po administratorze. Osoby które się nią legitymują pilnują porządku na forum oraz zarządzają pracą moderatorów.

Rangi na forum
Moderator - Moderatorzy pilnują porządku na forum. W razie potrzeby mogą karać użytkowników za łamanie regulaminu.

Rangi na forum
Mistrz - Osoby posiadające rangę osiągnęły mistrzostwo w dziedzinie GSM poprzez pomoc innym użytkownikom forum oraz znajomość dziedziny GSM od podszewki. Posiadając tą rangę otrzymujesz dostęp do specjalnego działu widocznego tylko dla tej rangi oraz ekipy forum. Oprócz tego, Twoja skrzynka na prywatne wiadomości zostaje powiększona do 150 wiadomości oraz możesz ustawić dla swojego profilu awatar o rozmiarach: 160x160. Dodatkowo może odrzucać żądania potwierdzenia przeczytania PW, logować się jako "Ukryty", używać własnego tytułu, wgrywać obrazki profilowe, widzieć użytkowników zalogowanych jako "Ukryty".
Wymagania: 1000 postów

Rangi na forum
Ekspert - Specjalna ranga dla osób udzielających się na forum. Posiadając tą rangę otrzymujesz dostęp do specjalnego działu widocznego tylko dla tej rangi oraz ekipy forum. Oprócz tego, Twoja skrzynka na prywatne wiadomości zostaje powiększona do 100 wiadomości oraz możesz ustawić dla swojego profilu awatar o rozmiarach: 160x160. Dodatkowo może odrzucać żądania potwierdzenia przeczytania PW, logować się jako "Ukryty", używać własnego tytułu, wgrywać obrazki profilowe.
Wymagania: 500 postów

Rangi na forum
Specjalista - Specjalna ranga dla osób udzielających się na forum. Osoby posiadające tą rangę mają powiększoną skrzynkę na prywatne wiadomości do 80 wiadomości oraz mogą ustawić dla swojego profilu awatar o rozmiarach: 140x140. Dodatkowo może odrzucać żądania potwierdzenia przeczytania PW.
Wymagania: 300 postów

Rangi na forum
Tester - Specjalna ranga dla osób udzielających się na forum. Osoby posiadające tą rangę mają powiększoną skrzynkę na prywatne wiadomości do 60 wiadomości oraz mogą ustawić dla swojego profilu awatar o rozmiarach: 120x120.
Wymagania: 200 postów

Rangi na forum
Fan - Specjalna ranga dla osób udzielających się na forum. Osoby posiadające tą rangę mają powiększoną skrzynkę na prywatne wiadomości do 40 wiadomości oraz mogą ustawić dla swojego profilu awatar o rozmiarach: 100x100.
Od tej rangi wzwyż użytkownik może ustawić sygnaturę dla swojego konta.
Wymagania: 100 postów

Rangi na forum
VIP - Ranga przyznawana osobom które szczególnie pomogły forum w rozwoju / promocji lub w inny znaczący sposób. Osoby z tą rangą wyróżniają się na forum kolorem, mają powiększoną skrzynkę do 80 wiadomości i są w stanie ustawić dla swojego profilu awatar o rozmiarach: 160x160.
Ma możliwość ustawienia sygnatury dla konta bez konieczności posiadania 100 postów na koncie.

Rangi na forum
Sponsor - Ranga przyznawana jest dożywotnio osobom które wspomogły forum finansowo. Osoby z tą rangą wyróżniają się na forum kolorem, mają powiększoną skrzynkę do 80 wiadomości i są w stanie ustawić dla swojego profilu awatar o rozmiarach: 160x160.
Ma możliwość ustawienia sygnatury dla konta bez konieczności posiadania 100 postów na koncie.

Rangi na forum
Kobieta - Ranga przyznawana kobietom na forum. Uprawnienia takie same jak zwykły użytkownik. Prośbę o rangę należy składać w tym temacie:
Kod:
Treść widoczna tylko dla użytkowników Centrum-Mobile.pl. Zaloguj się lub załóż darmowe konto aby uzyskać pełen dostęp do forum

Rangi na forum
Użytkownik - Ranga nadawana każdemu użytkownikowi po rejestracji. Ranga ta nie pozwala na ustawienie dla swojego profilu sygnatury, ma miejsce tylko na 20 wiadomości oraz może ustawić dla swojego konta awatar o rozmiarach 80x80.
 

Tagi do tematu: Rangi na forum
forum, rangi

Podobne wątki do: Rangi na forum
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Rangi dla forum thetox Grafika 32 12-08-2010 14:37
Rangi użytkowników forum prezess100 Pytania i Problemy z Symbianem 8 25-04-2010 21:13

Sprawdź także: Kod QR tematu
Grupa Centrum-Mobile.pl na Facebooku
oraz
Jak pisać na forum? Objaśnienie podstawowych funkcji.
http://www.centrum-mobile.pl/showthread.php?t=13590

Uzytkownicy odwiedzili watek szukajac:
rangi na forum, rangi forum moderator globalny, ranga na forum, jak zmienic znaczace range na forum, ranga dla uytkownikw forum, oberazki do rang na forum moderator globalny, rangi forum, uzytkownik ranga, rangi na forum od postw, rangi na forach, rangi na forum html, graficzna ranga globalny moderator
Narzędzia wątku

Powered by vBulletin
Copyright ® 2011 vBulletin Solutions, Inc.
Copyright © Centrum-Mobile.pl 2010 - 2019
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:33.